Kloubní výživa Recenze Apotex Colafit

Recenze Apotex Colafit

Kolagen se v rostlinné říši vůbec nevyskytuje a z živočišné stravy se téměř všechen zničí při tepelné úpravě – vařením, pečením apod. Proto je důležité kolagen tělu dodávat v takové formě, která je pro organizmus využitelná, a tím je tento doplněk stravy Apotex Colafit. Klíčové vlastnosti - snadné užívání - 1× denně ráno na lačno - je téměř bez příměsí a konzervačních látek - lehká stravitelnost Pomocník pro zatížené klouby Apotex Colafit Colafit obsahuje čistý krystalický bovinní kolagen upravený lyofilizací o čistotě 99,9 %. Colafit je určen pro mladé lidi v období růstu a dospívání, pro ty, kteří klouby nadměrně zatěžují (sportovci, lidé s nadváhou) nebo mají pohybové obtíže a pro všechny, kteří potřebují tělu doplnit kolagen.

Registrovaný uživatel16. listopadu 2019

Výborný

Užívám ho pravidelně, čtyři roky, jednu kostičku denně. Zlepšila se kvalita vlasů, nehtů, ale především se zlepšila pohyblivost velkých kloubů, kvůli kterým jsem ho začala brát. Bolesti kolen byly hrozné. Je mi 65 let, a dělala jsem profesionálně dostihový sport a klouby jsou značně opotřebované. Bez kolagenu by to už asi nešlo. Mně moc pomáhá, a opravdu účinkuje.

Varianta 120 + 30 kostiček
Registrovaný uživatel11. března 2018

Beru ho spoustu let,plet bez vrasek,silné vlasy

Žadne

Registrovaný uživatel28. prosince 2021

Zatím nepozoruji kladný výsledek.

Registrovaný uživatel30. dubna 2021

dobrá cena, dobře působí na klouby, pleť i vlasy a nehty. beru již mnoho let a spokojenost lehoučký, nezatěžuje zažívání, nebolí po něm žaludek, jen malá, lehká kostička

žádné

doporučuji produkt, vše uvedeno výše

Registrovaný uživatel10. června 2019

Používám asi šest let. Nemohla jsem pomalu chodit - kolena. Teď nemám problém. Jednou ročně přidám Geladrink. Funguju.

Mohu jen doporučit.

nemejcova.m4. prosince 2023

Používám Colafit průběžně 25 let. Pomohl mi přežít 3 těhotenství. Rozhodně ho doporučuji.

Nejsem si vědoma.

25letá spokojenost. Rozhodně doporučuji.

jirina3. prosince 2023

Používám na bolavé klouby. Bolest mírní. Začíst včas užívat kostičky se vyplatí.

Registrovaný uživatel31. března 2022

Asi funguje, ale nic extra nepociťuji...

Registrovaný uživatel19. února 2022

Tento produkt jsem užívala před léty a vrátila jsem se k užívání znovu. Rozhodla jsem se pro tento produkt z důvodu jeho "čistoty" látky, která je potřebná pro vazy, chrupavky, kosti, šlachy. Užívání je velmi jednoduché.

Registrovaný uživatel10. prosince 2021

na moji chrupavku v kotníku je to paráda

bohužel až po objednání jsem zjistil, že jinde nabízí to samé až o 15% levněji

takže zde již nikdy více a opatrnosti nikdy není dost

Registrovaný uživatel1. května 2021

zlepšení pohyblivosti

Registrovaný uživatel22. dubna 2021

Věřím že mi to pomáhá ,beru zatím první měsíc

Registrovaný uživatel20. března 2021

Užívám už asi 4 roky

Registrovaný uživatel19. prosince 2020

je na klouby

vysoká cena

nedá se poznat ani po 2 měsících zda pomáhá

Registrovaný uživatel27. října 2019

Colafit mi hodně pomáhá jako výživa na coxartrózu kyčlí. Užívám ho již 5 měsíců a cítím se daleko lépe než dříve, a to jsem již v minulých letech užívala několik druhů lékařem doporučovaných přípravků. Colafit hodnotím jako výborný produkt.

Zatím žádné.

Jsem velmi spokojená.

Varianta 60 kostiček
vl.prokop23. března 2024

Jen zkouším, zatím jsem spokojen

jsem spokojen

Registrovaný uživatel14. března 2024

Produkt byl vybrán pro větší vnoučata, sportovce. Vždy jim skvěle pomůže.

žádné

Za mě jednička, pomáhá i mi.

Hana19. února 2024

užíváme s manželem dlouhodobě a přestaly nás bolet klouby, kolena a lokty :-)

Milena8. února 2024

Pomohl od bolestí.

mrazek.vojtech3. února 2024

i po dlouhém užívání nepomohlo