Hlavní obsah stránky

Alpina T 10 EVE 40

  • Alpina T 10 EVE 40
  • Alpina T 10 EVE 40
Alpina T 10 EVE 40

Dámské turistické běžecké boty - EVE 10 T Komfortní, stabilní boty na běžky, pohodlné i při delších výletech a suché a teplé v nepříznivém počasí, dámský design. Barva: stříbrná/černá; stříbrná/stříbrná Podrážka: NNN Touring Typ lyžařky: turisticko - sportovné - rekreační Velikosti: 35-42 Vázání: NNN Touring Flexe:měkká Technologie: HF opatek, vnitřní rychlozavazovací systém, anatomicky tvarovaná vložka, zateplení Thinsulate, tvar Lady, měkká flexe boty Při navrhování běžeckých bot pro ženy se přesnost vždycky hodí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Běžkařské boty Alpina Sports

Informace o výrobkuAlpina Sports

Popis

Dámské turistické běžecké boty - EVE 10 T Komfortní, stabilní boty na běžky, pohodlné i při delších výletech a suché a teplé v nepříznivém počasí, dámský design. Barva: stříbrná/černá; stříbrná/stříbrná Podrážka: NNN Touring Typ lyžařky: turisticko - sportovné - rekreační Velikosti: 35-42 Vázání: NNN Touring Flexe:měkká Technologie: HF opatek, vnitřní rychlozavazovací systém, anatomicky tvarovaná vložka, zateplení Thinsulate, tvar Lady, měkká flexe boty

Parametry

Určenídámské
Velikost nohy (EU)35
Druh vázáníNNN
Produktové číslo11025388

Hodnocení a recenze