Recenze Alavis Triple Blend Extra silný

Recenze Alavis Triple Blend Extra silný

Komplexní kloubní výživa Triple Blend Extra silný je vícesložková kloubní výživa, která je kombinací chondroitinu, glukosaminu, MSM a kolagenu. Tyto aktivní látky přispívají k regeneraci pohybového aparátu a kloubů.

Registrovaný uživatel14. listopadu 2017

Dříve pocitovaná bolest v kolenou znatelně menší.

Vrzání kolen zatím přetrvává třeba se sníží až po dlouhodobějším užívání.Hnusná chut.

Zatím dobrý.Sice když ucítím seno sem k neudržení a místo pozdravu řehtám,ale jinak je ok.uvidíme co a jak dál.

Registrovaný uživatel19. února 2018

nevi nahodou někdo jak Dávkovat pro lidi ? :D nebo kde to najdu ?

Registrovaný uživatel9. října 2017

Přestaly mě bolet kolena,hrozila mi uz jen operace.

Registrovaný uživatel4. června 2018

Složení Cena Účinek

Výborný přípravek na problémy s klouby. Na doporučení jsem ho pořídila tatínkovi, který má s klouby opravdu velké potíže a po užívání Alavisu došlo k velkému zlepšení, kdy bolest

Svět fitness18. dubna 2019
Svět fitness

Alavis je opravdu bezkonkurenční doplněk, který je pro sportovce jako dělaný. Má skvělé složení, neobsahuje zbytečná aditiva, nabízí velmi dobrý poměr ceny a výkonu a co je nejdůležitější, skutečně funguje.

Více na Svět fitness
Registrovaný uživatel7. prosince 2017

byl nam dopuručen zvěrolekařem pro psa,na zadni nohy a pes už zase skače.

cena

i přes cenu,budu pokračovat v lečbe timto produktem

Registrovaný uživatel22. srpna 2018

Pomaha na moji coxartrozu - od doby, co Alavis pouzivam, mne klouby boli jen, kdyz přeženu namahu.

Chuť nic moc- slany prasek. Proto rozmicham davku Alavisu s kouskem rozmelneneho bananu a najednou hladce polknu.To funguje:-)

Doporucuji tento pripravek - uzivam jiz nekolikate baleni a bolesti kloubu tolik netrpim. Vyborne slozeni ucinnych latek oproti jinym pripravkum na thhu.

Varianta 2 x 700 g
Registrovaný uživatel24. července 2018

složení účinek

I přesto, že jsem byla na operaci se můj zdravotní stav s kolenem nezlepšil. Až na doporučení mého známeho jsem se odhodlala vyzkoušet tady ten přípravek, který mě dostal z nejhoršího.

Registrovaný uživatel1. září 2017

Používám a jsem spokojen. Nejen koně, ale i lidé si to chválí :-)

Hnusná chuť

Vynikající přípravek na klouby

Registrovaný uživatel9. dubna 2019

Mám problémy s kloubama a nedávno jsem narazil na článek, tak jsem Alavis zkusil a fakt po třech dnech se cítím lépe...Opravdu věřím, že to bude pokračovat a už s klouby problémy mít nebudu!

ta chuť není nic extra

Určitě budu používat dál!

Registrovaný uživatel16. února 2022

Klady ukáže - ukazuje čas... Tři měsíce se užívá, tři měsíce pauza... Užívám půl malé čajové lžičky jednou denně

Trošku hůř chutná než ten starý..

Jehlu do kolena jsem dostal jen jednou a nechtěl jsem již víc. Od té doby co ho užívám jsem ji už nepotřeboval. Užívám ho asi 4 roky. Ovšem také záleží jak moc jsou chrupavky zničené.

Registrovaný uživatel20. února 2020

Po 2 týdnech užívání mě přestaly bolet kolena. Jediný produkt, který mi opravdu pomohl. Chuť není nic moc, ale pokud to člověk hodí do pusy a poté zapije více vody pak je to oukej :)

Pouze rozmíchané s vodou je to blééé. Takže jediným záporem je chuť.

Registrovaný uživatel14. dubna 2021

Alavis jsem začal brát asi před 4 roky, když jsem měl jít na výměnu kolenního kloubu. Od té doby koleno nebolí a stále slouží.

žádné /mohl by být chutnější/

OK

Registrovaný uživatel16. února 2021

Pomáhá líp než kterýkoliv jiný přípravek v prevenci a péči o klouby. A nemá žádnou monstrózní reklamu.

Funguje a nemůžeme si ho vynachválit. Asi kam se hrabou preparáty s masívní všeobjimající reklamou věhlasných umělců.

Registrovaný uživatel4. dubna 2019

Užívám necelý měsíc zdá se ,že to na má bolavá kolena zabírá

nic

Registrovaný uživatel20. září 2017

Jednoduchost v užívání, rychlý nástup účinku, solidní cena.

žádné

s přípravkem jsem spokojen, objednám znovu.

Registrovaný uživatel4. března 2021

Žádný jiný přípravek na klouby mi nepomohl. Beru již 4 roky a po operacích kolen funguji jako za mlada. Kolo, turistika a jiné aktivity nejsou problém

Velká spokojenost

Registrovaný uživatel10. ledna 2020

Vyborne pro lidi s problemy s klouby a vazy.

Neprijemna chut, ale rozmichane v juice se to da konzumovat docela dobre.

Registrovaný uživatel24. července 2018

Perfektní kloubní přípravek, oproti ostatním kloubním výživám, které jsou k dostání, je tento opravdu účinný. Doporučuji!

Registrovaný uživatel19. listopadu 2021

S Alavisem jsem nadmíru spokojená a doporučuji ho všem svým známým. Bolesti zad jsou minimální.

Fakt je, že není chutný. Ale nemůžu chtít všechno!

Jednoduše SUPER!!!