Registrovaný uživatel
30. září 2019
Hodnocení: 60%
Sekačka je vzhledná, dobře ovladatelná, lehká
Oproti původní 46.3 SP-A má menší výkon, připadá mi že málo táhne.
Nevychytané je nacupování benzinu. Je to schované za nádržkou na benzím, tudíž špatně přístupné!
kdo chce, ať si jí koupí a vyzkouší
