Hlavní obsah stránky

Air Wick FreshMatic náplň Rajská zahrada 250ml

Air Wick  FreshMatic náplň Rajská zahrada 250ml

Air Wick Freshmatic náplň do osvěžovače vzduchu - Paradise retreat,Rajská zahrada 250ml, pro voňavý a svěží domov, dodává vůni až po dobu 60 dnů, vůně: kokos,mandlové květy,třešně Návod na použití: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení Off.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAir Wick

Popis

Air Wick Freshmatic náplň do osvěžovače vzduchu - Paradise retreat,Rajská zahrada 250ml, pro voňavý a svěží domov, dodává vůni až po dobu 60 dnů, vůně: kokos,mandlové květy,třešně Návod na použití: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení Off. Před zapnutím, difuzér natočte směrem od vaší tváře. Po zapnutí difuzéru

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Náplně a příslušenství do osvěžovačů vzduchu Air Wick

Všechny náplně a příslušenství do osvěžovačů vzduchu Air Wick