Hlavní obsah stránky

Acer Aspire 3 (NX.HS5EC.00P)

  • notebook Acer Aspire 3 (NX.HS5EC.00P)
  • notebook Acer Aspire 3 (NX.HS5EC.00P)
notebook Acer Aspire 3 (NX.HS5EC.00P)

Stylové tělo notebooku Acer Aspire 3 (NX.HS5EC.00P) je příjemné na pohled i na dotek. Díky své hmotnosti vás může tento notebook doprovázet kamkoli budete potřebovat a díky až 9hodinové výdrži na baterii má dostatek energie k tomu, aby byl po vašem boku po celý den.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAcer

Popis

Stylové tělo notebooku Acer Aspire 3 (NX.HS5EC.00P) je příjemné na pohled i na dotek. Díky své hmotnosti vás může tento notebook doprovázet kamkoli budete potřebovat a díky až 9hodinové výdrži na baterii má dostatek energie k tomu, aby byl po vašem boku po celý den. Díky Full HD rozlišení si můžete vychutnat ostrý obraz a realistické barvy. Kvalitní obraz si užijete na úhlopříčce 15,6" díky designu s úzkými rámečky. S pomocí technologie BlueLightShield odfiltrujete modré světlo, které namáhá zrak a zhoršuje kvalitu spánku. Tak můžete pracovat déle a pohodlněji.

Parametry

Zaměření počítačekancelářský
Rozlišení1920 x 1080 (FHD)
Typ procesoruIntel Core i3
Úhlopříčka displeje15,6"
Typ displejematný
Frekvence procesoru1,2 GHz

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Notebooky Acer

Všechny notebooky Acer