Hlavní obsah stránky

AB COM IPBox One Android TV DVB-S2

Multimediální centrum AB COM IPBox One Android TV DVB-S2

AB COM IPBox One (1x tuner DVB-S2X) je přijímač s UHD (4K) rozlišením a operačním systémem Android. Kromě DVB části, která slouží ke sledování pořadů poskytovatele satelitní televize, můžete využívat i Android rozhraní pro sledování obsahu přes oblíbené aplikace jako je YouTube, Antik a podobné.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuAB COM

Popis

AB COM IPBox One (1x tuner DVB-S2X) je přijímač s UHD (4K) rozlišením a operačním systémem Android. Kromě DVB části, která slouží ke sledování pořadů poskytovatele satelitní televize, můžete využívat i Android rozhraní pro sledování obsahu přes oblíbené aplikace jako je YouTube, Antik a podobné. Android operační systém nabízí širší možnosti využití satelitního přijímače než jiné operační systémy. Sledujte živé vysílání přes satelit (DVB) nebo OTT-IPTV vysílání z internetových zdrojů (Android).

Parametry

Interní paměť8 GB
USBano
Čtečka paměťových karetano
Operační systémAndroid 8.0
WiFiano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné