Hlavní obsah stránky

A. H. Riise Rumový adventní kalendář 2022 42 % 24x 20 ml

  • A. H. Riise Rumový adventní kalendář 2022 42 % 24x 20 ml
  • A. H. Riise Rumový adventní kalendář 2022 42 % 24x 20 ml
A. H. Riise Rumový adventní kalendář 2022 42 % 24x 20 ml

Kalendář vzdává hold všemu, co se Albertovi Heinrich Riiseovi podařilo dosáhnout a hlavně, že díky němu vznikla jedna z nejlepších destilériek rumu na světě. Balení je ve formě knihy, která má velmi realistický design a z prvního pohledu si opravdu pomyslíte, že jde o knihu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuA. H. Riise

Popis

Kalendář vzdává hold všemu, co se Albertovi Heinrich Riiseovi podařilo dosáhnout a hlavně, že díky němu vznikla jedna z nejlepších destilériek rumu na světě. Balení je ve formě knihy, která má velmi realistický design a z prvního pohledu si opravdu pomyslíte, že jde o knihu. Nuž, opak je pravdou! Po otevření zjistíte, že jde o rumový degustační set s 24 otevíracími dvířky. Za každým okénkem najdete miniaturu o objemu 0,02 l. Kalendář vám umožní ponořit se do dob minulých a prozkoumat nabídku těch nejlepších rumů A.H. Riise a Santos Dumont.

Parametry

Druh destiláturum
Objem480 ml
Země původuUSA
Obsah alkoholu42 %
Dárkové baleníano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Destiláty A. H. Riise

Všechny destiláty A. H. Riise