Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolné spreje na opalování

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Sprej na opalování Heliocare Pediatrics Transparent Spray SPF50+ 200 ml

Heliocare Pediatrics Transparent Spray SPF50+ 200 ml

6

od 522 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný
  • Hypoalergenní

Heliocare Pediatrics Transparent spray je osvěžující transparentní opalovací sprej pro snadnou ochranu dětské pokožky. Jednoduchá a rychlá aplikace na dětskou pokožku je jeho velkou výhodou. …

od 522 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Moisturizing Tanning Spray SPF 20 200 ml

Collistar Moisturizing Tanning Spray SPF 20 200 ml

od 356 Kč

1 780 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Velmi osvěžující sprej na opalování se rychle vstřebává do pokožky, prakticky okamžitě uschne a zanechá vaši pokožku neuvěřitelně jemnou a hydratovanou. Zachovává tak mladistvost vaší pokožky a…

od 356 Kč

od 1 780 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Astrid Sun dětské mléko na opalování ve spreji SPF 30 200 ml

Astrid Sun dětské mléko na opalování ve spreji SPF 30 200 ml

5

od 149 Kč

745 Kč/l
  • Dětský
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Dětské mléko na opalování ve spreji OF 30 Sun nabízí vašim dětem vysokou ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Mléko je určeno na tělo i obličej, je vysoce voděodolné a má vyvážený poměr…

od 149 Kč

od 745 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Eucerin Sun Spray SPF 50+ 200 ml

Eucerin Sun Spray SPF 50+ 200 ml

11

od 520 Kč

2 600 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Už žádné obavy ze slunce, které ohrožuje krásu a zdraví vaší pokožky. Ochranný sprej Eucerin Sun s faktorem SPF 50+ chrání pleť před negativními vlivy slunečního záření, zároveň ji hydratuje a…

od 520 Kč

od 2 600 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Spray SPF50+ 150 ml

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Spray SPF50+ 150 ml

od 272 Kč

  • Mlha
  • Typ pleti citlivá
  • Na obličej
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Sprej na opalování je určen pro ochranu citlivé pokožky před škodlivým slunečním zářením. Poskytuje vysoký ochranný faktor SPF 50, který zajišťuje účinnou obranu proti UVA i UVB paprskům. Tím…

od 272 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 SPF50+ 200 ml

Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 SPF50+ 200 ml

4

od 229 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB

Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 je opalovací sprej určený speciálně pro děti. Typ přípravku: Jedná se o opalovací sprej, který je vhodný jak na obličej, tak na tělo. Sprej je navíc barevný, …

od 229 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Lancaster Sun Beauty opalovací sprej SPF30

Lancaster Sun Beauty opalovací sprej SPF30, 100 ml

od 400 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 30

**Lancaster Sun Beauty opalovací sprej SPF30** Opalovací sprej Lancaster Sun Beauty Sun Body Water s ochranným faktorem SPF30 nabízí všestrannou ochranu kůže proti slunečnímu záření. Tento…

od 400 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování La Roche Posay Anthelios Shaka SPF50+ 200 ml

La Roche Posay Anthelios Shaka SPF50+ 200 ml

14

od 420 Kč

2 100 Kč/l
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Ochranný opalovací přípravek La Roche - Posay Anthelios Shaka je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci. Chrání kůži před UVA i UVB zářením, předchází vzniku alergických reakcí…

od 420 Kč

od 2 100 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 200 ml

Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 200 ml

2

od 434 Kč

2 170 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 6 SPF
  • 200 ml

Olej na opalování Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 zajišťuje rychlé opálení. Udržuje pleť svěží a hladkou. Snadno se aplikuje a ihned se vstřebává.

od 434 Kč

od 2 170 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Clarins Brume Solaire Embellisante SPF50+ 150 ml

Clarins Brume Solaire Embellisante SPF50+ 150 ml

od 561 Kč

  • Mlha
  • Mléko
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolný

Clarins Brume Solaire Embellisante SPF 50+ 150 ml Clarins Brume Solaire Embellisante je dvoufázová sluneční mlha navržená s ochranným faktorem SPF 50+. Tento produkt je ideální pro ty, kteří…

od 561 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Argan Bronz opalovací olej SPF20 100 ml

Vivaco Sun Argan Bronz opalovací olej SPF20 100 ml

4

od 95 Kč

  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • BIO
  • UVA

Chraňte pokožku svého těla před negativním vlivem UVA a UVB záření s opalovacím olejem Vivaco Sun Argan Bronz. Zabraňuje spálení a předčasnému stárnutí pokožky vlivem slunečních paprsků. Dodává…

od 95 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+

Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+ , 270 ml

10

od 369 Kč

  • Mléko
  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Opalovací přípravek na tělo Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+ nabízí šetrnou, a přitom silnou ochranu před negativním působením UVA a UVB záření. Voděodolné složení vám…

od 369 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Sun Protection SPF 30 200 ml

Collistar Sun Protection SPF 30 200 ml

od 380 Kč

1 900 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Collistar Sun Protection SPF 30 je výživná pěna na opalování SPF 20. Pěna je voděodolná a snadno se nanáší. Poskytuje kůži ochranu před UV zářením, rychle se vstřebává, dodává pokožce potřebnou…

od 380 Kč

od 1 900 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování SVR Sun Secure Eau Solaire SPF30 200 ml

SVR Sun Secure Eau Solaire SPF30 200 ml

od 286 Kč

  • Na obličej
  • Dětský
  • Na pigmentové skvrny
  • Voděodolný
  • UVA

Sprej na opalování s ochranným faktorem SPF 30 poskytuje širokospektrální ochranu proti UVA a UVB záření, což zajišťuje účinnou prevenci před spálením a předčasným stárnutím pokožky. Objem 200…

od 286 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Altruist Sunscreen opalovací sprej SPF 50 200 ml

Altruist Sunscreen opalovací sprej SPF 50 200 ml

2

od 225 Kč

  • Mlha
  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Westmark Altruist Sunscreen opalovací sprej SPF 50 je určen k ochraně pokožky před škodlivými účinky UV záření. Sprej s vysokým ochranným faktorem SPF 50 poskytuje širokospektrální ochranu proti…

od 225 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Protection Supertanning Dry Oil 200 ml

Collistar Protection Supertanning Dry Oil 200 ml

1

od 415 Kč

2 075 Kč/l
  • 200 ml

Collistar Protection Supertanning Dry Oil je olej na opalování, který vám zajistí rychlé opálení, udrží pleť svěží a hladkou. Olej se snadno aplikuje a ihned se vstřebává.

od 415 Kč

od 2 075 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray SPF20 200 ml

Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray SPF20 200 ml

1

od 458 Kč

2 289 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray je inovativní pro-vitamínový opalovací přípravek, jenž poskytuje tělu a citlivé pokožce ochranu před slunečním zářením. Vzorec UV…

od 458 Kč

od 2 289 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Heliocare opalovací sprej SPF 50 200 ml

Heliocare opalovací sprej SPF 50 200 ml

4

od 455 Kč

  • Gel
  • Na obličej
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Přírodní

Pokročilá fotoimunoprotekce ve formě lehkého spreje chrání pokožku před UVB/UVA. Obsahuje Fernblock, inovativní přírodní filtr chránící pokožku před poškozením způsobeným UVB/UVA zářením. Je…

od 455 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Eucerin Dry Touch Sensitive Protect transparentní sprej SPF50 200 ml

Eucerin Dry Touch Sensitive Protect transparentní sprej SPF50 200 ml

4

od 443 Kč

2 215 Kč/l
  • Aerosol
  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Dopřejte si špičkový opalovací přípravek na tělo Eucerin Dry Touch Sensitive Protect. Tento aerosolový sprej pro nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů zklidňuje pokožku těla a chrání ji před…

od 443 Kč

od 2 215 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nubian suchý olej na opal.ve spreji SPF15 200 ml

Nubian suchý olej na opal.ve spreji SPF15 200 ml

od 279 Kč

1 395 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 15 SPF
  • 200 ml

Nubian suchý olej na opalování ve spreji SPF15 je lehký a rychle se vstřebávající olej ,který zanechá pokožku bez pocitu mastnoty. Je odolný vodě a písku. Kombinace UVA/UVB filtrů chrání pokožku…

od 279 Kč

od 1 395 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Astrid Sun olej na opalování SPF20 200 ml

Astrid Sun olej na opalování SPF20 200 ml

9

od 104 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF

Olej na opalování SPF20 Sun vám nabízí střední ochranu před slunečními paprsky. Díky konzistenci oleje se lehce roztírá a rychle vstřebává. Obsahuje D-panthenol, multivitaminový komplex…

od 104 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Ladival Sport sprej na opalování SPF50 Plus 150 ml

Ladival Sport sprej na opalování SPF50 Plus 150 ml

od 295 Kč

  • Typ pleti normální
  • Bez parfemace
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB

Ladival Sport sprej na opalování SPF50 Plus 150 ml je určen pro ochranu pokožky před slunečním zářením během sportovních aktivit a opalování. Tento opalovací sprej je vhodný pro muže i ženy a je…

od 295 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Lancaster Sun Sport Cooling Invisible Body Mist SPF50 200 ml

Lancaster Sun Sport Cooling Invisible Body Mist SPF50 200 ml

od 692 Kč

  • Mlha
  • Typ pleti všechny typy
  • Bez parfemace
  • Voděodolný
  • Vegan

Sprej na opalování poskytuje účinnou ochranu pokožky před škodlivými účinky slunečního záření, včetně UVA i UVB paprsků. Díky vysokému ochrannému faktoru SPF50 pomáhá předcházet spálení, vzniku…

od 692 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF30 150 ml

Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF30 150 ml

3

259 Kč

  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Voděodolný
  • UVA

Opalovací olej je vybaven fotostabilními širokospektrálními UVA/UVB filtry, které efektivně chrání vaši pokožku před spálením na slunci. Arganový olej intenzivně obnovuje a hydratuje pokožku, …

259 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování SVR Sun Secure Spray Pocket sprej na opalování SPF50+ 20 ml

SVR Sun Secure Spray Pocket sprej na opalování SPF50+ 20 ml

od 275 Kč

  • Mléko
  • Typ pleti citlivá
  • Na obličej
  • Dětský
  • Voděodolný

Opalovací přípravek s vysokým ochranným faktorem SPF 50+ je určen pro účinnou ochranu pokožky před škodlivým UVA i UVB zářením. Zajišťuje ochranu před spálením, předčasným stárnutím kůže, …

od 275 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Alphanova Sun BIO opalovací krém ve spreji SPF30Sleva 25 %

Alphanova Sun BIO opalovací krém ve spreji SPF30, 50 g

24

od 248 Kč

  • Krém
  • Voděodolný
  • Přírodní
  • BIO
  • Vegan

Alphanova Sun BIO opalovací krém ve spreji SPF 30 představuje organickou ochranu proti slunci s vysokým ochranným faktorem. Tento produkt zajišťuje ochranu proti UVA a UVB záření díky minerálním…

od 248 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF10 150 ml

Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF10 150 ml

3

219 Kč

  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Voděodolný
  • UVA

Opalovací olej je určen pro intenzivní zhnědnutí pokožky a zvýraznění bronzového efektu opálení. Fotostabilní širokospektrální UVA/UVB filtry poskytují vaší pokožce základní ochranu před…

219 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF20 150 ml

Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF20 150 ml

1

239 Kč

  • Olej
  • Dětský
  • Voděodolný
  • BIO
  • UVA

Opalovací olej je určený pro intenzivní zhnědnutí pokožky a zvýraznění bronzového efektu opálení. Fotostabilní širokospektrální UVA/UVB filtry poskytují vaší pokožce zvýšenou ochranu před…

239 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Eucerin Sun Sensitive Protect Sun Spray Dry Touch SPF 30 200 ml

Eucerin Sun Sensitive Protect Sun Spray Dry Touch SPF 30 200 ml

4

od 454 Kč

2 270 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Eucerin Sun Sensitive Protect Sun Spray Dry Touch SPF3 je transparentní sprej na opalování s jemným nemastným složením, který je vhodný jak pro citlivou tak pro mastnou pleť. Provedení ve spreji…

od 454 Kč

od 2 270 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Alphanova Opalovací krém ve spreji SPF 50 125 g

Alphanova Opalovací krém ve spreji SPF 50 125 g

22

od 336 Kč

  • Ochranný faktor SPF 50 SPF

Opalovací krém ve spreji pro děti Alphanova s SPF 50 je určený k ochraně dětské pokožky při pobytu na sluníčku a má příjemnou, vanilkovo-meruňkovou vůni. Obsahuje jojobový, slunečnicový či…

od 336 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Pure & Sensitive Spray SPF 30 200 ml

Nivea Sun Pure & Sensitive Spray SPF 30 200 ml

od 239 Kč

1 195 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Pečující složení poskytuje pokožce hloubkovou a dlouhodobou hydrataci. Vyvážený poměr UVA a UVB filtrů je v souladu s doporučením EU. NIVEA SUN Sprej na opalování Sensitive zajistí maximální…

od 239 Kč

od 1 195 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Alphanova UVA Boost opalovací olej SPF50 125 ml

Alphanova UVA Boost opalovací olej SPF50 125 ml

2

od 557 Kč

4 456 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • BIO
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 125 ml

Jeho textura chrání, vyživuje a sublimuje pokožku pro saténový vzhled. Může být také aplikován na vlasy pro hedvábné, jiskřivé délky. Jeho exotická vůně Monoi uchvátí všechny smysly.

od 557 Kč

od 4 456 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Lancaster Sun Sport opalovací rozprašovač SPF 30

Lancaster Sun Sport opalovací rozprašovač SPF 30, 200 ml

2

od 622 Kč

3 108 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Nová generace produktů s neviditelnou konzistencí dokonale odpovídá specifickým a náročným potřebám všech aktivních a sportovně založených lidí. Rychle a jednoduše se aplikují, jejich složení je…

od 622 Kč

od 3 108 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Alphanova BIO Sun Kids SPF50 125 g

Alphanova BIO Sun Kids SPF50 125 g

16

od 549 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Dětský
  • Voděodolný
  • Přírodní

Přírodní opalovací krém ve spreji Alphanova Sun vás ochrání před škodlivými paprsky tím nejšetrnějším způsobem. Krém má ochranný faktor SPF50 a je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té…

od 549 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Kids dětský sprej na opalování s pumpičkou SPF30 270 ml

Nivea Sun Kids dětský sprej na opalování s pumpičkou SPF30 270 ml

7

od 347 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF

Dětský sprej na opalování OF 30 má extra voděodolné složení s UVA/UVB filtry a organickým mandlovým olejem, které chrání dětskou pokožku a zároveň ji hydratuje. Aplikace bude díky rozprašovači…

od 347 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování AVON Sun olej pro zvýraznění opálení ve spreji 150 ml

AVON Sun olej pro zvýraznění opálení ve spreji 150 ml

2

149 Kč

993 Kč/l
  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Voděodolný
  • 150 ml

Hluboce hydratační olej ve spreji s kakaovým a bambuckým máslem a kokosovým, palmovým a slunečnicovým olejem. Nabízí praktický aplikátor, kterým snadno nanesete olej s tropickou vůní, obsahem…

149 Kč

993 Kč/l

Avon-anew.cz

Zobrazit detail
Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Bronze Spray SPF 20 200 ml

Nivea Sun Protect & Bronze Spray SPF 20 200 ml

22

od 310 Kč

1 549 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Bronze poskytuje pokožce střední ochranu. Složení je obohaceno o přírodní rostlinné výtažky, které přispívají k intenzivnějšímu opálení. Ochranný faktor…

od 310 Kč

od 1 549 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Bioderma Photoderm Bronz sprej SPF50+ 200 ml

Bioderma Photoderm Bronz sprej SPF50+ 200 ml

4

od 449 Kč

2 245 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Bioderma Photoderm Bronz SPF50+ sprej poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením (ochranný faktor SPF5+/UVA35). Díky komplexu buněčné BIOprotekce chrání nejen kožní povrch, ale i…

od 449 Kč

od 2 245 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie