Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolné spreje na opalování s ochranným faktorem SPF do 29

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Sprej na opalování Vivaco Sun Bronz Carotene opalovací olej SPF15 150 ml

Vivaco Sun Bronz Carotene opalovací olej SPF15 150 ml

3

od 157 Kč

  • Pumpičkový
  • Olej
  • Dětský
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Opalovací olej s ochranným faktorem SPF 15 poskytuje pokožce střední ochranu před UV zářením. Obsahuje přirozený beta karoten a vitamín E, které podporují rychlejší a dlouhodobé opálení. Zároveň…

od 157 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun olej na opalování ve spreji s karotenem OF6 200 ml

Nivea Sun olej na opalování ve spreji s karotenem OF6 200 ml

8

od 99 Kč

  • Aerosol
  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolný

Chraňte svou pokožku při opalování, dosáhněte jejího zlatavého odstínu a zajistěte přirozenou rovnováhu hydratace díky karotenu a vitamínu E. Mějte po opalování pokožku zlatavou, jemnou a…

od 99 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Dermacol Tan Booster Sun Milk SPF20 200 ml

Dermacol Tan Booster Sun Milk SPF20 200 ml

7

od 199 Kč

993 Kč/l
  • Mléko
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Toužíte po dokonalém bronzu a současně chcete svou pokožku vyživit a chránit? Booster a urychlovač opalování s ochranným faktorem SPF20 v rozprašovači expresně urychluje a zintenzivnňuje…

od 199 Kč

od 993 Kč/l

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Argan Bronz Suntan Oil SPF10 100 ml

Vivaco Sun Argan Bronz Suntan Oil SPF10 100 ml

4

od 69 Kč

  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Na pigmentové skvrny
  • Voděodolný

Opalovací olej s komplexním UVB + UVA faktorem poskytuje ochranu před spálením a předčasným stárnutím pokožky vlivem slunečního záření. Vzácný arganový olej chrání pokožku před vysoušením a…

od 69 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Supertanning Dry Oil SPF 15 200 ml

Collistar Supertanning Dry Oil SPF 15 200 ml

od 396 Kč

1 980 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 15
  • 200 ml

Olej pro urychlení opálení Collistar Supertanning Dry Oil zjemňuje pokožku a zintenzivňuje opálení. Obsahuje vitamín E, oleje z měsíčku lékařského, lískových oříšků, mrkví a vlašských ořechů. …

od 396 Kč

od 1 980 Kč/l

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Bronze Double Effect SPF20 200 ml

Nivea Sun Protect & Bronze Double Effect SPF20 200 ml

7

od 149 Kč

  • Olej
  • Na obličej
  • Dětský
  • Voděodolný
  • Přírodní

Sprej na opalování s ochranným faktorem SPF 20 poskytuje střední ochranu před slunečním zářením, které může způsobit spálení nebo poškození pokožky. Kombinace UVA a UVB filtrů zajišťuje…

od 149 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Spray SPF15 150 ml

Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Spray SPF15 150 ml

2

od 251 Kč

1 673 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 15 SPF
  • 150 ml

Sprej na opalování Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Spray hydratuje pokožku a zabraňuje odlupování kůže a prodlužuje opálení. Je odolný vůči vodě a potu. Poskytuje okamžitou a účinnou…

od 251 Kč

od 1 673 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Astrid Sun olej na opalování SPF6 200 ml

Astrid Sun olej na opalování SPF6 200 ml

8

od 59 Kč

  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB

Astrid olej na opalování vám nabízí nízkou ochranu před slunečními paprsky. Díky konzistenci oleje se lehce roztírá a rychle vstřebává. Obsahuje D-panthenol, multivitaminový komplex…

od 59 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Argan Bronz Suntan Oil sprej SPF6 100 ml

Vivaco Sun Argan Bronz Suntan Oil sprej SPF6 100 ml

21

od 85 Kč

850 Kč/l
  • Olej
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 6
  • 100 ml

Opalovací olej s BIO arganovým olejem pro rychlé zhnědnutí. Opalovací olej s komplexním UVB + UVA faktorem poskytuje ochranu před spálením a předčasným stárnutím pokožky vlivem slunečního…

od 85 Kč

od 850 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Bronze Tan Activating Protcting Oil SPF20 200 ml

Nivea Sun Protect & Bronze Tan Activating Protcting Oil SPF20 200 ml

16

od 219 Kč

1 095 Kč/l
  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Olej na opalování Protect & Bronze podporuje zhnědnutí pokožky a zároveň ji chrání proti spálení. Složení přípravku obsahuje rostlinné výtažky, které podporují tvorbu melaninu a tím při…

od 219 Kč

od 1 095 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Bronz Carotene opalovací olej SPF6 150 ml

Vivaco Sun Bronz Carotene opalovací olej SPF6 150 ml

6

od 129 Kč

  • Pumpičkový
  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Bez parfemace
  • Voděodolný

Opalovací olej s ochranným faktorem SPF 6 je určen pro osoby, které hledají nízkou ochranu před slunečním zářením a zároveň chtějí podpořit přirozené opálení pokožky. Kombinace UV filtrů a…

od 129 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Herba Drug Nubian SPF 25 200 ml

Herba Drug Nubian SPF 25 200 ml

1

od 329 Kč

1 645 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 25 SPF
  • 200 ml

Suchý olej se snadno aplikuje a nezanechává na pokožce pocit mastnoty. Kombinace UVA/UVB filtrů zaručuje ochranu pokožky před slunečním zářením. Rakytníkový olej je účinný antioxidant s vysokým…

od 329 Kč

od 1 645 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nubian Olej na opalování ve spreji SPF6

Nubian Olej na opalování ve spreji SPF6, 200 ml

3

190 Kč

949 Kč/l
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 6
  • 200 ml

Dopřejte své pokožce lehkou ochranu při pobytu na slunci díky kombinaci UVA a UVB filtrů, které pomáhají chránit před škodlivými účinky slunečních paprsků. Olej na opalování s ochranným faktorem…

190 Kč

949 Kč/l

BAL.cz - Skupina BARVY A LAKY

Zobrazit detail
Sprej na opalování Delice Solaire Olio Abbronzante Carota Nera 150 ml

Delice Solaire Olio Abbronzante Carota Nera 150 ml

1

149 Kč

993 Kč/l
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 0 SPF
  • 150 ml

Díky obsahu zjemňujících olejů podporuje opalování a složení s UVA a UVB filtry, výtažky z černé mrkve a s vitamínem E pomáhá předcházet škodám, které způsobují sluneční paprsky. Zanechává pleť…

149 Kč

993 Kč/l

Drogerie-vanura.cz

Zobrazit detail
Sprej na opalování Collistar Sun Protection opalovací sprej SPF10 200 ml

Collistar Sun Protection opalovací sprej SPF10 200 ml

od 347 Kč

1 735 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 10
  • 200 ml

Sprej Collistar Moisturizing Tanning Spray SPF10 se snadno aplikuje a ihned vstřebává. Praktické balení umožňuje rychlé nanesení na špatně dostupná místa. Sprej dokonale chrání pokožku před…

od 347 Kč

od 1 735 Kč/l

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Moisture sprej na opalování SPF15 200 ml

Nivea Sun Protect & Moisture sprej na opalování SPF15 200 ml

12

od 215 Kč

  • Typ pleti normální
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 15

Sprej nabízí pohodlnou aplikaci a spolehlivou ochranu před slunečními paprsky. Poskytuje okamžitou ochranu před spálením a předčasným stárnutím vlivem slunečního záření, pomáhá snižovat riziko…

od 215 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Moisturizing Tanning Spray SPF 20 200 ml

Collistar Moisturizing Tanning Spray SPF 20 200 ml

od 356 Kč

1 780 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Velmi osvěžující sprej na opalování se rychle vstřebává do pokožky, prakticky okamžitě uschne a zanechá vaši pokožku neuvěřitelně jemnou a hydratovanou. Zachovává tak mladistvost vaší pokožky a…

od 356 Kč

od 1 780 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 200 ml

Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 200 ml

2

od 434 Kč

2 170 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 6 SPF
  • 200 ml

Olej na opalování Collistar Supertanning Dry Oil SPF 6 zajišťuje rychlé opálení. Udržuje pleť svěží a hladkou. Snadno se aplikuje a ihned se vstřebává.

od 434 Kč

od 2 170 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Argan Bronz opalovací olej SPF20 100 ml

Vivaco Sun Argan Bronz opalovací olej SPF20 100 ml

4

od 95 Kč

  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • BIO
  • UVA

Chraňte pokožku svého těla před negativním vlivem UVA a UVB záření s opalovacím olejem Vivaco Sun Argan Bronz. Zabraňuje spálení a předčasnému stárnutí pokožky vlivem slunečních paprsků. Dodává…

od 95 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray SPF20 200 ml

Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray SPF20 200 ml

1

od 458 Kč

2 289 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Collistar Smart Sun Protection Tanning Moisturizing Milk Spray je inovativní pro-vitamínový opalovací přípravek, jenž poskytuje tělu a citlivé pokožce ochranu před slunečním zářením. Vzorec UV…

od 458 Kč

od 2 289 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nubian suchý olej na opal.ve spreji SPF15 200 ml

Nubian suchý olej na opal.ve spreji SPF15 200 ml

od 279 Kč

1 395 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 15 SPF
  • 200 ml

Nubian suchý olej na opalování ve spreji SPF15 je lehký a rychle se vstřebávající olej ,který zanechá pokožku bez pocitu mastnoty. Je odolný vodě a písku. Kombinace UVA/UVB filtrů chrání pokožku…

od 279 Kč

od 1 395 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Astrid Sun olej na opalování SPF20 200 ml

Astrid Sun olej na opalování SPF20 200 ml

9

od 104 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF

Olej na opalování SPF20 Sun vám nabízí střední ochranu před slunečními paprsky. Díky konzistenci oleje se lehce roztírá a rychle vstřebává. Obsahuje D-panthenol, multivitaminový komplex…

od 104 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF10 150 ml

Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF10 150 ml

3

219 Kč

  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Voděodolný
  • UVA

Opalovací olej je určen pro intenzivní zhnědnutí pokožky a zvýraznění bronzového efektu opálení. Fotostabilní širokospektrální UVA/UVB filtry poskytují vaší pokožce základní ochranu před…

219 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF20 150 ml

Vivaco Sun Bronz Maracuja opalovací olej SPF20 150 ml

1

239 Kč

  • Olej
  • Dětský
  • Voděodolný
  • BIO
  • UVA

Opalovací olej je určený pro intenzivní zhnědnutí pokožky a zvýraznění bronzového efektu opálení. Fotostabilní širokospektrální UVA/UVB filtry poskytují vaší pokožce zvýšenou ochranu před…

239 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Bronze Spray SPF 20 200 ml

Nivea Sun Protect & Bronze Spray SPF 20 200 ml

22

od 310 Kč

1 549 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Sprej na opalování Nivea Sun Protect & Bronze poskytuje pokožce střední ochranu. Složení je obohaceno o přírodní rostlinné výtažky, které přispívají k intenzivnějšímu opálení. Ochranný faktor…

od 310 Kč

od 1 549 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Nuxe Sun SPF 10 Bronzující opalovací olej na obličej a tělo 150 ml

Nuxe Sun SPF 10 Bronzující opalovací olej na obličej a tělo 150 ml

11

od 438 Kč

2 920 Kč/l
  • Na obličej
  • Dětský
  • Ochranný faktor SPF 10 SPF
  • 150 ml

Olej na opalování Nuxe Sun na obličej a tělo nabízí vzornou péči a sluneční ochranu s dosažením maximálních výsledků pro vaši pleť. Uchovává její krásu a mladistvý vzhled, udržuje ji jemnou a…

od 438 Kč

od 2 920 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sprej na opalování Malibu Sun Continuous Spray Dry Oil SPF15 175 ml

Malibu Sun Continuous Spray Dry Oil SPF15 175 ml

120 Kč

  • Suchý sprej
  • Olej
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB

Malibu Continuous Spray Dry Oil SPF15 je přípravek určený k ochraně pokožky před slunečním zářením. Tento suchý olej ve spreji nabízí střední ochranu s ochranným faktorem SPF15, což jej činí…

120 Kč

Nej-drogerie.cz

Zobrazit detail
Sprej na opalování Hawaiian Tropic Dry Spry Oil Coconut & Guava SPF20 200 ml

Hawaiian Tropic Dry Spry Oil Coconut & Guava SPF20 200 ml

1

339 Kč

  • Suchý sprej
  • Olej
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • Vegan

Užívejte si prosluněné dny naplno. Olej na opalování ve spreji Hawaiian Tropic Dry Spry Oil Coconut & Guava SPF20 ochrání vaši pokožku před slunečním zářením, krásně ji provoní a zanechá ji…

339 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Sprej na opalování Alphanova BIO opalovací krém ve spreji SPF15 125 g

Alphanova BIO opalovací krém ve spreji SPF15 125 g

14

399 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • Přírodní
  • BIO
  • Ochranný faktor SPF 15 SPF

Opalovací krém ve spreji Alphanova s SPF 15 s minerálním filtrem má jemnou parfemací monoï z Franckouzské Polynésie. Ale tahle příjemná vůně není jeho hlavním benefitem. Voděodolný krém s…

399 Kč

EcoRevolution

Zobrazit detail
Sprej na opalování Nivea Sun Kids Caring Sun Spray SPF 20 200 ml

Nivea Sun Kids Caring Sun Spray SPF 20 200 ml

219 Kč

1 095 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 200 ml

Dětský barevný sprej na opalování. Speciální a dlouhodobé složení dětského spreje na opalování Nivea Sun Kids Spray SPF20 poskytuje dětské pokožce okamžitou ochranu před spálením a poškozením. …

219 Kč

1 095 Kč/l

LacinaDrogerie.cz

Zobrazit detail
Sprej na opalování Ladival Sprej ochrana proti slunci SPF 20 150 ml

Ladival Sprej ochrana proti slunci SPF 20 150 ml

4

294 Kč

1 960 Kč/l
  • Dětský
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 150 ml

Čirý, chladící sprej na ochranu proti slunci, transparentní, nemastný. Chrání bez roztírání a při Mallorka-akné. Vysoce účinná ochrana před UVA a UVB + infračerveným zářením A (IR-A).

294 Kč

1 960 Kč/l

Lekarny-ipc.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie