Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Horská kola 2025 a Cannondale

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Horské kolo Cannondale Scalpel Carbon 4 29" Smoke/Black 2025 XL

Cannondale Scalpel Carbon 4 29" Smoke/Black 2025 XL

79 999 Kč

  • Unisex
  • Karbon
  • Počet rychlostí 12
  • Celoodpružené
  • Typ brzd kotoučové

Cannondale Scalpel Carbon 4 29" Smoke/Black 2025 XL je horské kolo, které je navrženo pro náročné cyklisty, kteří hledají výkonný stroj s vynikajícími vlastnostmi a funkcemi. Tento model je…

79 999 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 2 29" Smoke Black 2025Sleva 10 %

Cannondale Scalpel HT Carbon 2 29" Smoke Black 2025, M

od 62 999 Kč

  • Pánské
  • Karbon
  • Počet rychlostí 12
  • Odpružená vidlice
  • Typ brzd kotoučové

Cannondale Scalpel HT Carbon 2 29" Smoke Black 2025 M je horské kolo navržené pro náročné XC jezdce i trailové nadšence, kteří hledají lehký, tuhý a precizní hardtail s moderní geometrií a…

od 62 999 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Scalpel 3 29" Ion Blue 2025 XL

Cannondale Scalpel 3 29" Ion Blue 2025 XL

84 999 Kč

  • Karbon
  • Počet rychlostí 12
  • Celoodpružené
  • Typ brzd kotoučové
  • Uzamykatelné odpružení

Cannondale Scalpel Carbon 3 29" Ion Blue 2025 XL je horské kolo určené především pro náročné jezdce, kteří hledají výkonný stroj pro cross-country (XC) závody a technické traily. Toto kolo je…

84 999 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Habit HT 2 29" Obsidian 2025

Cannondale Habit HT 2 29" Obsidian 2025, L

1

od 25 999 Kč

  • Unisex
  • Dural
  • Odpružená vidlice
  • Typ brzd kotoučové
  • Řadící páčka

Cannondale Habit HT 2 je horské kolo určené především pro trail ježdění. Pokud hledáte kolo, které kombinuje odolnost, spolehlivost a všestrannost v různorodých terénech, tento model by mohl být…

od 25 999 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Scalpel Carbon 2 29" Storm Cloud 2025

Cannondale Scalpel Carbon 2 29" Storm Cloud 2025, M

149 999 Kč

  • Unisex
  • Karbon
  • Počet rychlostí 12
  • Celoodpružené
  • Typ brzd kotoučové

Cannondale Scalpel Carbon 2 je pánské horské kolo z modelové řady 2025, které je určeno pro nadšence do cross-country jízdy. Kolo nabízí nejen kvalitní karbonový rám, ale i řadu dalších…

149 999 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 1 29" Phoenix Yellow 2025 L

Cannondale Scalpel HT Carbon 1 29" Phoenix Yellow 2025 L

od 94 990 Kč

  • Karbon
  • Odpružená vidlice
  • Uzamykatelné odpružení
  • Velikost kol 29 palců
  • 2025

Cannondale Scalpel HT Carbon 1 je ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají rychlé a agilní horské kolo. Tento hardtail je vhodný pro závodníky v cross-country a nadšence do trailových jízd, …

od 94 990 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail SL 4 29" Charcoal Grey 2025 M

Cannondale Trail SL 4 29" Charcoal Grey 2025 M

od 19 990 Kč

  • Pánské
  • Dural
  • Odpružená vidlice
  • Typ brzd kotoučové
  • Uzamykatelné odpružení

Cannondale Trail SL 4 29" Charcoal Grey 2025 M Cannondale Trail SL 4 je horské kolo určené pro jezdce, kteří chtějí zažít jízdu v terénu s větší jistotou a pohodlím. Kolo je vhodné především…

od 19 990 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Scalpel Carbon 3 29" Tiger Shark 2026

Cannondale Scalpel Carbon 3 29" Tiger Shark 2026, L

84 999 Kč

  • Unisex
  • Karbon
  • Počet rychlostí 12
  • Celoodpružené
  • Typ brzd kotoučové

Horské kolo určené pro náročné terény a závodní cross-country nabízí vyváženou kombinaci efektivity, komfortu a ovladatelnosti. Je vhodné pro jezdce, kteří hledají výkonné kolo pro intenzivní…

84 999 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 3 29" Rally Red 2025

Cannondale Scalpel HT Carbon 3 29" Rally Red 2025, XL

od 52 990 Kč

  • Karbon
  • Odpružená vidlice
  • Typ brzd kotoučové
  • Uzamykatelné odpružení
  • Řadící páčka

Horské kolo navržené pro náročné terény a výkonnostní jízdu kombinuje lehkost, odolnost a pokročilé technologie, které zvyšují komfort a efektivitu jízdy. Je určeno pro cyklisty, kteří hledají…

od 52 990 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail 2 29" černé 2025

Cannondale Trail 2 29" černé 2025, M

od 16 990 Kč

  • Dural
  • Odpružená vidlice
  • Typ brzd kotoučové
  • Řadící páčka
  • Velikost kol 29 palců

Horské kolo určené pro cyklisty, kteří hledají spolehlivý a všestranný stroj pro jízdu v terénu i na lesních cestách, nabízí Cannondale Trail 2 29" černé 2025. Kolo je navrženo s ohledem na…

od 16 990 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 3 29" Ion Blue 2025

Cannondale Scalpel HT Carbon 3 29" Ion Blue 2025, XL

1

52 999 Kč

  • Pánské
  • Karbon
  • Odpružená vidlice
  • Typ brzd kotoučové
  • Uzamykatelné odpružení

Cannondale Scalpel HT Carbon 3 Ion Blue 2025 je vhodné horské kolo pro výkonnostní cyklisty, kteří se zaměřují na závodní cross-country disciplíny. Díky své konstrukci a technickým parametrům…

52 999 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Scalpel Carbon 4 29" Highlighter 2021

Cannondale Scalpel Carbon 4 29" Highlighter 2021, M

1

od 74 999 Kč

  • Pánské
  • Karbon
  • Počet rychlostí 12
  • Celoodpružené
  • Typ brzd kotoučové

Cannondale Scalpel Carbon 4 je ideální na celodenní vyjížďky v horském terénu. Pokrokové odpružení Flex Pivot neztrácí výkon na úkor hmotnosti a poskytuje vynikající grip a kontrolu v terénu. …

od 74 999 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Habit HT 2 29" Phoenix Yellow 2025 M

Cannondale Habit HT 2 29" Phoenix Yellow 2025 M

od 25 199 Kč

  • Unisex
  • Dural
  • Odpružená vidlice
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců

Cannondale Habit HT 2 29" Phoenix Yellow 2025 M Horské kolo Cannondale Habit HT je určeno především pro trailové ježdění a nabízí kombinaci stability, ovladatelnosti a odolnosti. Díky své…

od 25 199 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Habit HT 1 29" Tungsten Blue 2025 XL

Cannondale Habit HT 1 29" Tungsten Blue 2025 XL

37 999 Kč

  • Pánské
  • Dural
  • Počet rychlostí 11
  • Odpružená vidlice
  • Typ brzd kotoučové

Horské kolo Cannondale Habit HT 1 je určeno pro jezdce, kteří hledají spolehlivý a zábavný stroj pro trailovou jízdu. Kolo je postaveno na hliníkovém rámu SmartForm C2 Alloy, který kombinuje…

37 999 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo F-Si · Very Good L ŽLUTÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo F-Si · Very Good L ŽLUTÁ 2025

  • Žlutá
  • 2025
  • Velikost jízdního kola L

Hardtail horské kolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

35 739 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo Cannondale Trail 2 - Metallic Red L

Cannondale Trail 2 - Metallic Red L

1
  • Dural
  • Unisex
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola L
  • 2025

Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trail 2 nese odkaz 50 let…

od 16 990 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail 2 2025 BLK, M

Cannondale Trail 2 2025 BLK, M

  • Černá
  • Typ brzd kotoučové
  • Odpružená vidlice
  • Dural
  • Velikost kol 29 palců
  • Řadící páčka
  • 2025
  • Teleskopická sedlovka
  • Typ kotoučové brzdy hydraulická
  • Velikost jízdního kola M
  • Unisex

Cannondale Trail 2 Cannondale Trail je první volbou, kterou byste měli zvážit, pokud se chcete posunout v ježdění - vymyšlen…

16 999 Kč

KUR sport

Zobrazit detail
Horské kolo Cannondale Habit HT 29" OBS 2025 S

Cannondale Habit HT 29" OBS 2025 S

  • Typ brzd kotoučové
  • Odpružená vidlice
  • Dural
  • Pánské
  • Velikost kol 29 palců
  • Řadící páčka
  • 2025
  • Teleskopická sedlovka
  • Typ kotoučové brzdy hydraulická

Cannondale Habit HT je zcelá nové kolo, které rozšiřuje rodinu trailových kol Habit o modely s pevným rámem. Je určeno pro…

27 999 Kč

Sterbabike.cz

Zobrazit detail
Horské kolo Horské kolo CANNONDALE Trail 1 27.5 Tiger Shark vel. XS

Horské kolo CANNONDALE Trail 1 27.5 Tiger Shark vel. XS

  • Typ brzd kotoučové
  • Odpružená vidlice
  • Dural
  • Velikost kol 27,5 palců
  • Teleskopická sedlovka
  • Typ kotoučové brzdy hydraulická
  • Velikost jízdního kola XS
  • Řadící páčka
  • 2025

Objevte nový rozměr horské cyklistiky s modelem Trail 1 od Cannondale. Tento trailový stroj kombinuje více než 50 let…

od 21 999 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE TRAIL 2 - L (175 - 180 cm, 29")

CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE TRAIL 2 - L (175 - 180 cm, 29")

  • 2025
  • Červená
  • Velikost kol 29 palců

Cannondale Trail 2 – Tvoje vstupenka do světa trailů Chceš objevovat nové lesní cesty, projet se terénem bez stresu, nebo si…

16 999 Kč

Mike Bike

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Kolo Cannondale Trail Neo 2 - Dobrý stav 47 ZELENÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Kolo Cannondale Trail Neo 2 - Dobrý stav 47 ZELENÁ 2025

  • Zelená
  • 2025

105326 CZK Použité zboží - Dobrý stav. 2letá záruka na baterii a motor…

44 799 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo SI 12 rychlostí M ZELENÁ|ČERNÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo SI 12 rychlostí M ZELENÁ|ČERNÁ 2025

  • 2025
  • Velikost jízdního kola M
  • Zelená

Full-suspension horské kolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

49 586 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo -SI GX 12 rychlostí M ČERNÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo -SI GX 12 rychlostí M ČERNÁ 2025

  • Černá
  • 2025
  • Velikost jízdního kola M

Full-suspension horské kolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

50 300 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo XT 12 rychlostí L ŠEDÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo XT 12 rychlostí L ŠEDÁ 2025

  • Šedá
  • 2025
  • Velikost jízdního kola L

Full-suspension horské kolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

61 214 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo XT 12 rychlostí M ČERNÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo XT 12 rychlostí M ČERNÁ 2025

  • Černá
  • 2025
  • Velikost jízdního kola M

Full-suspension horské kolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

64 019 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Elektrokolo Moterra Neo 2 12 rychlostí L BÍLÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Elektrokolo Moterra Neo 2 12 rychlostí L BÍLÁ 2025

  • Bílá
  • 2025
  • Velikost jízdního kola L

Full-suspension horské elektrokolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

65 900 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Elektrokolo Moterra Neo GX 12 rychlostí XL ČERNÁ|ŠEDÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Elektrokolo Moterra Neo GX 12 rychlostí XL ČERNÁ|ŠEDÁ 2025

  • 2025
  • Velikost jízdního kola XL
  • Černá

Full-suspension horské elektrokolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

68 450 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo Cannondale Trail 2 - Ion Blue L

Cannondale Trail 2 - Ion Blue L

  • Dural
  • Unisex
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola L
  • 2025

Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trail 2 nese odkaz 50 let…

od 16 990 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail 2 - Ion Blue XL

Cannondale Trail 2 - Ion Blue XL

  • Dural
  • Unisex
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola L
  • 2025

Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trail 2 nese odkaz 50 let…

od 16 990 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail 2 - Ion Blue M

Cannondale Trail 2 - Ion Blue M

  • Dural
  • Unisex
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola M
  • 2025

Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trail 2 nese odkaz 50 let…

od 16 990 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail 2 - Metallic Red M

Cannondale Trail 2 - Metallic Red M

  • Dural
  • Unisex
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola M
  • 2025

Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trail 2 nese odkaz 50 let…

od 16 990 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail 2 - black S

Cannondale Trail 2 - black S

  • Dural
  • Unisex
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola S
  • Černá
  • 2025

Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trail 2 nese odkaz 50 let…

od 16 990 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail 2 - Metallic Red XL

Cannondale Trail 2 - Metallic Red XL

  • Dural
  • Unisex
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola L
  • 2025

Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trail 2 nese odkaz 50 let…

od 16 990 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Trail 2 - black L

Cannondale Trail 2 - black L

  • Dural
  • Unisex
  • Typ brzd kotoučové
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola L
  • Černá
  • 2025

Specifikace může být výrobcem změněna bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. Trail 2 nese odkaz 50 let…

od 16 990 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Horské kolo Cannondale Habit HT 2 2025 OBS, L

Cannondale Habit HT 2 2025 OBS, L

  • 2025
  • Pánské
  • Velikost kol 29 palců
  • Velikost jízdního kola L

Cannondale Habit HT 2 Plnohodnotné schopnosti trailového kola se setkávají s čistotou a jednoduchostí hardtailu. To je Habit…

24 990 Kč

KUR sport

Zobrazit detail
Horské kolo Cannondale Habit HT 29 2025 M

Cannondale Habit HT 29 2025 M

  • Typ brzd kotoučové
  • Odpružená vidlice
  • Dural
  • Pánské
  • Velikost kol 29 palců
  • Řadící páčka
  • 2025
  • Teleskopická sedlovka
  • Typ kotoučové brzdy hydraulická

Cannondale Habit HT je zcelá nové kolo, které rozšiřuje rodinu trailových kol Habit o modely s pevným rámem. Je určeno pro…

37 999 Kč

Sterbabike.cz

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE SCALPEL HT CARBON 3 2025 - M, RRD

CANNONDALE SCALPEL HT CARBON 3 2025 - M, RRD

  • Typ brzd kotoučové
  • Odpružená vidlice
  • Karbon
  • Pánské
  • Velikost kol 29 palců
  • Uzamykatelné odpružení
  • Řadící páčka
  • 2025
  • Typ kotoučové brzdy hydraulická
  • Velikost jízdního kola M

Cannondale Scalpel HT Carbon 3 v černo-červené kombinaci je ultimátní hardtail pro jezdce, kteří chtějí maximální výkon v XC…

52 999 Kč

Sterbabike.cz

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE TRAIL 1 - S (155 - 170, 27,5")

CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE TRAIL 1 - S (155 - 170, 27,5")

  • 2025
  • Bílá
  • Velikost kol 29 palců

Cannondale Trail 1 – Jistota v terénu i pohodlí na stezce Hledáte horské kolo, které nabídne vyvážený poměr mezi kvalitou,…

21 999 Kč

Mike Bike

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE HABIT HT 2 - S (155 - 180 cm)

CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE HABIT HT 2 - S (155 - 180 cm)

  • Černá
  • 2025
  • Velikost kol 29 palců

Cannondale Habit HT 2 – dostupný a zábavný trailový hardtail Hledáš spolehlivý vstup do světa trailových hardtailů s moderní…

27 999 Kč

Mike Bike

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE HABIT HT 2 - XL (185 - 190 cm)

CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE HABIT HT 2 - XL (185 - 190 cm)

  • Žlutá
  • 2025
  • Velikost kol 29 palců

Cannondale Habit HT 2 – zábavný hardtail pro všechny, co to berou vážně, ale ne moc Habit HT 2 je přesně ten typ kola, co se…

27 999 Kč

Mike Bike

Zobrazit detail
Horské kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 3 29 palců červená 2025

Cannondale Scalpel HT Carbon 3 29 palců červená 2025

  • Karbon
  • 2025
  • Červená
  • Velikost kol 29 palců

Cannondale Scalpel HT Carbon 3 – Když chceš letět, ne jet Závodní DNA, karbonový rám a trail-ready výbava – Scalpel HT…

52 999 Kč

Mike Bike

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE SCALPEL HT CARBON 3, modrá - M (165 - 180 cm)

CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE SCALPEL HT CARBON 3, modrá - M (165 - 180…

  • Karbon
  • 2025
  • Modrá
  • Velikost kol 29 palců

CANNONDALE SCALPEL HT CARBON 3 – MODRÝ RAKETOPLÁN DO KOPCŮ I Z NICH Karbonový hardtail, který ti přihraje rychlost, jistotu…

52 999 Kč

Mike Bike

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE SCALPEL HT CARBON 2, černá - L (175 - 190 cm)

CANNONDALE Pánské horské kolo CANNONDALE SCALPEL HT CARBON 2, černá - L (175 - 190…

  • Černá
  • Karbon
  • 2025
  • Velikost kol 29 palců

CANNONDALE SCALPEL HT CARBON 2 – TVRDĚ DO KOPCE, JEŠTĚ TVRDĚJI ZPÁTKY DOLŮ XC hardtail nové generace, který tě nenechá…

69 999 Kč

Mike Bike

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE Celoodpružené kolo CANNONDALE SCALPEL 29" CARBON 4 - XL (185 - 195 cm)

CANNONDALE Celoodpružené kolo CANNONDALE SCALPEL 29" CARBON 4 - XL (185 - 195 cm)

  • Karbon
  • 2025
  • Žlutá
  • Velikost kol 29 palců

Cannondale Scalpel Carbon 4 – Drž se pevně Rychlost může mít mnoho podob. Ale když se řekne Cannondale Scalpel, má podobu…

79 999 Kč

Mike Bike

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo 2 XT 12 rychlostí M ORANŽOVÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Horské kolo 2 XT 12 rychlostí M ORANŽOVÁ 2025

  • Oranžová
  • 2025
  • Velikost jízdního kola M

Full-suspension horské kolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

68 532 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Kolo Cannondale Moterra Neo 2 - Velmi dobrý stav STŘEDNÍ ŽLUTÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Kolo Cannondale Moterra Neo 2 - Velmi dobrý stav STŘEDNÍ ŽLUTÁ…

  • Žlutá
  • 2025

168781 CZK Použité zboží - Velmi dobrý stav. 2letá záruka na baterii a motor…

77 639 Kč

Decathlon

Zobrazit detail
Horské kolo CANNONDALE 2ND LIFE - Elektrokolo Habit Neo 4 12 rychlostí S ŠEDÁ 2025

CANNONDALE 2ND LIFE - Elektrokolo Habit Neo 4 12 rychlostí S ŠEDÁ 2025

  • Šedá
  • 2025
  • Velikost jízdního kola S

Full-suspension horské elektrokolo ve velmi dobrém stavu. Všechna kola jsou zkontrolována a testována techniky.…

78 650 Kč

Decathlon

Zobrazit detail

Jak vybrat horské kolo

Kvalitní horské kolo si poradí téměř s každým terénem. Ať už se jedná o kořeny stromů, kameny či polní cesty. Podle čeho ale vybírat? Jaké odpružení? Kolik zvolit převodů?

Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie