Logo obchodu Pinkorblue.cz

Pinkorblue.cz

120 hodnocení

59 % spokojených zákazníků

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatelpřed 19 dny
Nedoporučuji obchod

Rychlost dodání

Obchod bohužel nemohu doporučit. Objednala jsem si organizér na kočárek - zboží jevilo známky používání (špína, škrábance, natržená ve švu) - reklamace proběhla bez problému. Objednán nový kus - dnes mi však byl doručen přesně ten, který jsem vracela a jako bonus má dírku navíc. Absolutně nechápu, jak si tohle můžou dovolit.

Registrovaný uživatelpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Nechapu negativni recenze… nakupovala jsem nekolikrat v horizontu cca 3,5 roku a vzdy vse v poradku. Skvele zbozi, ktere se mnohdy neda jinde koupit. V nekterych pripadech maji i velmi nizke ceny oproti konkurenci.

Marie Tůmovápřed 3 měsíci
Doporučuji obchod

Bála jsem se, když jsem viděla recenze, ale všechno naprosto v pořádku. Dodání bylo do dvou dnů a balíček bez poškození. Objednávala jsem hračku ze Sylvanian Families, která jde už hůř sehnat a i z druhé ruky je drahá. Tady byla za poloviční cenu. Tak jsem měla strach, co mi přijde, ale přišla úplně nová a v pořádku. Moc ráda objednám znovu.

Registrovaný uživatelpřed 8 měsíci
Doporučuji obchod

Velmi dobré ceny. Sortiment Rychlost dodání Kvalita zboží

Registrovaný uživatelpřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Nic

Tváři se ze mají všechno nejlevnější ale ve skutečnosti na zboží čekáte týdny. Akorát poctivým českým E-shopum podrazeji ceny. Rozhodne nedoporučuji.

Registrovaný uživatelpřed 8 měsíci
Nedoporučuji obchod

Nikdy víc! Naprosto strašné zboží.. Musela jsem vrátit.

David Gregor 44před 9 měsíci
Nedoporučuji obchod

Kupují si kladné recenze na eKomi. Už to u mě budí extrémní nedůvěru v obchod.

Zdeněk Jirkůpřed 9 měsíci
Nedoporučuji obchod

objednávka dorazila, ovšem v originálním obalu byly jiné, použité, poškozené hračky

Lucie Dlouha 2012před 9 měsíci
Nedoporučuji obchod

Dobrá cena.

Zboží mělo dorazit do 3 dnů, po týdnu jsem volala.Prý chyba štítku.Dle recenzí tady, je to asi oblíbená výmluva.Nebyla žádná snaha to řešit.Byl to dárek k narozeninám, takže mi to způsobilo komplikace.

Katerinaetpřed 10 měsíci
Doporučuji obchod

Velmi rychlé dodání, autosedačka Britax Romer pro syna přišla druhý den po objednání. Jsem velmi spokojená.

Žádné

Registrovaný uživatelpřed 10 měsíci
Doporučuji obchod, ale...

Kvalitní a hezké zboží, nízká cena.

Dlouhá doba dodání, neodpovídá slibované lhůtě, zpoždění o 7 dnů

Petr Chylapřed 10 měsíci
Nedoporučuji obchod

nic

všechno ... mají na stránkách napsano 1-3 dny doručení a jen samé čekaní ... kdybych nezavolal ani by se neozvali prý špatné vygenerovanéí číslo ppl... prý jim to přišlo zpět a než to zase odeslali uběhlo zase 3 dny ... v životě nic nekoupím ... překupníci a ještě sklad v cizině. Zboží objejnáno a za 9 dní ještě nepřišlo...

Petra Tichápřed 10 měsíci
Nedoporučuji obchod

Zboží nedoručeno v termínu, chyba v přelepení štítků. Chápu, chyba se může stát. Autosedačku jsem objednávala dostatečně včas kvůli tomu že ji potřebujeme na dovolenou. Řešení z jejich strany žádné - vrácení peněz do 5 dnů!!!, nebo zaslání balíku do 5 dnů. Neskutečné - rychlé zaslání balíku neznají, okamžitou platbu pro vrácení peněz také ne. NESKUTEČNĚ AROGANTNÍ CHOVÁNÍ, NEDOPORUČUJI OBJEDNÁVAT NIC.

Urbanka Ankapřed 10 měsíci
Doporučuji obchod

Krásná spolupráce Rychlé dodání Vše v pořádku

NIC

Registrovaný uživatelpřed rokem
Doporučuji obchod

Rýchlost doručení a komunikace obchodu.

Objednal jsem si Exit Toys Kopule Exit na bazény 220 x 150 cm. Zboří bylo odesláne z nemecka vše proběhlo v pořádku, akurát nechápu jak nekdo za tohle může chtít tolik peněz, ja jsem koupil za 65000 ale na některích eshopech chtějí aj 11 000. Krásně jsme to složili, návod je taký jaký je nic moc, ale ten kdo sešívál tu foliji by mněl jít k očnímu (ja bych ho vihodil na hodinu) Spoje nedrží ihned se ojevili díry. Ta folie není pořádně sešitá jenom líznuta na okraji.Vracet to už určítě nebu abych to zase rozkládal a balil, sešili jsme si to ručně a uvidíme do kdy to vydrží, ale dávam tomu tak jednu sezonu. Vyhozené 6500 kč.

Jaroslav Kolařpřed rokem
Nedoporučuji obchod

Přišlo co mělo

Napsali , že posílají peníze a nic 24 dní po lhůtě a nic

Martina xxxxxpřed rokem
Nedoporučuji obchod

Absolutně nedoporučuji obchod. ,,Omylem,, mi zrušili objednavku a na vrácení peněz jsem čekala měsíc a půl, přitom ze zákona je 14 dní. Pak ještě napsali, že mám být vlastně ráda, že to vrátili, protože výrobce Kidkraft jim peníze vrátit nechtěl. Po té slíbili, že zboží dodají za stejnou cenu, že to mají slíbené od výrobce, ale nic nedodali. Takže pokud bude nějaký problém, tak se může stát, že už peníze nevrátí. Objednavali jsme hřiště za 26000, takže šlo o dost peněz.

Registrovaný uživatelpřed rokem
Doporučuji obchod

Rychlé dodání, cena značkového zboží nejlevnější na trhu (jídelní židlička 3v1 Hauck ) . V úterý jsem objednala, ve čtvrtek bylo zboží doručeno. Rozdíl v ceně o proti jiným obchodům 1000-1500 Kč.

zatím nic, ale pokud se něco pokazí, budu tvrdě reklamovat!!!

Registrovaný uživatelpřed rokem
Doporučuji obchod

Doporučuji všemi 10, kvalitní zabalení, neskutečná rychlost doručení, hned na druhý den :-) zboží v pořádku. Parádní ceny. Objednávali jsme postýlku matrace a ložní prádlo.

Tkacova 93před rokem
Doporučuji obchod

Rychlá a bezproblémová reklamace, skvělá komunikace, rychlé dodání. Doporučuji!

Platba

Online platby (PayPal)Platba kartou (Euro Card, Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Bankovní převodDobírka

Kontaktní údaje

Kategorie