Rychlost dodání, kvalita obalu (krabice byla v rohu poškozená, ale kolo uvnitř zcela v pořádku). Věrnostní program je příjemný.
Vyhlásí akci na zboží, které není skladem. Zájemce tak nemá možnost zboží si ihned koupit, jak by rád, ale ani zabookovat, což bych v dané situaci považoval za korektní. Místo toho je mu nabídnut "hlídací pes", který oznámí, až bude zboží naskladněno. To je diskomfort nejen proto, že s odloženou objednávkou ztrácíte další čas, ale také proto, že v mezičase dojdou původně slíbené dárečky. Připadá mi to vtípky s dvacetikorunou přilepenou na podlaze za dveřmi do hospody, či s na zemi ležící peněženkou, kterou má někdo za bukem na provázku apod. Pokud to má být vtip, pak je to v pořádku, pokud ne, chtělo by to napravit. Při hodnotě kola samozřejmě malichernost, ale zklamalo mě to ... a ptali jste se na to ...
