Rychlost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
včasnost obchodu
vstříctnost personálu.rychlost montáže a dodání a rozumná cena
rychlost dopravy, okamžité upozornění na zboží ve skladu
Požádal jsem o smontování kola. Kolo přišlo připravené k jízdě. Bude potřeba lehce doladit brzdy, ale to je maličkost. Navíc bez vyzkoušení jízdy na kole se brzdy špatně nastavují (tedy alespoň mě - domácímu montérovi :D) Za 4990,- bych si dovolil říct, že je to "vlajková loď" mezi koly do 5000. Velice kvalitní komponenty na kole! Základní povinná výbava dle zákonů ČR je splněna a není třeba dokupovat např. odrazky, jako je tomu u jiných kol. Jinak, pokud by byla venku zhoršená viditelnost je třeba kolo doplnit o světlo vpřed i vzad - to sice ve výbavě není, ale není to standartem ani u jiných kol.
Tohle kolo hodnotím 10 hvězd z možných pěti :-)
Je to parádní kolo, pokud chcete jezdit po cyklosteskách a zároveň z nich občas sjet na lesní cesty nebo lehčí terén mimo cesty. Je fakt super.
Jo a v obchodě je ještě verze o 500 levnější, ale nemá kotoučové brzy, méně převodů a nemá páčky na ovládání převodů. Myslím, že to je Kreativ 2603. Rozdíl pětistovky poznáte okamžitě a jestli na kole budete opravdu jezdit a není to jen tak na oko do sklepa, tak se 100% vyplatí koupit tuhle verzi 2605.
Jen doplním : kolo jsem objednával v corona krizi. V úterý asi v osm večer jsem objednal a přišlo mi následující týden ve čtvrtek. Takže zhruba 9 dnů i s kompletním smontováním. Je pravda, že na netu je průměrná doba dodání 1,5 dne. Na smontování kola další 2 pracovní dny. Když od mých devíti dnů odečtu 2 dny víkend, tak jsem na 7 pracovních dnech. Takže zhruba 4 dny to trvá normálně a teď to bylo 7. Nic hrozného to není. Pro mě to není důvod nenakoupit u Vás, to vůbec. Ale pravda, že někdo, kdo si myslí, že je král, tak bude kopat kolem sebe a po*ere se z toho, že mu kolo přišlo o 4 dny později než mělo. Tak asi jen rada pro tyhle kecaly: napište si na stránky, že aktuálně máte spousty objednávek na kola a že doručení může být ten týden.
Ale jinak jsem opravdu nadmíru spokojen. Děkuji.
Zklamalo ani tak ne, s tím jsem počítal. Sedlo není úplně pohodlné, ale co si budem povídat. Každý máme jinou pr*el a tak každému bude vyhovovat jiné sedlo. Je důležitá si změřit, jak vlastně máte širokou pánev. Pozor! Neznamená že tlustší lidé ji mají širokou a hubení lidé mají hubenou pánev. Tlustý může mít hubenější pánev jak člověk, co váží 65 kg. Takže upalujte do obchodu, kde prodávají kola profíci a nechte si svou sedinku změřit na speciální židli z paměťové pěny a tam Vám obsluha sdělí Vaší velikost, respektive šířku sedla. Jo a moc nedoporučuji tzv měkká sedla. Ta jsou dobrá tak do večery 300 metrů a zpět. Na dlouhé jízdy je lepší tvrdá židle. Je to k neuvěření, ale je to tak.
vstřícnost při odběru elektrokola
zatím -týden od prodeje nebyla podána informace kde provést garanční servis a nedodána smlouva na pojištění a cykloasistence
Po deseti dnech stále zboží nedorazilo
Velmi milý a ochotný personál (prodejna Praha Smíchov).
Neprofesionalni jednani
výborný přístup personálu
neprofesionalita prodavače
rychlost dodání, efektivní komunikaci při chybění na skladu, možnost výměny zboží za podobnou variantu, hodnotný dárek zdarma (online cvičení na 1 měsíc zdarma na gymbee.cz)
Pouze přijetí objednávky.
žádná další komunikace.
Vše příšlo v pořádku.
Není zde návod v češtině,pumpa funguje složitým způsobem.
poškozený obal - krabice
Rychlost vyřízení objednávky.
Příjemný personál a ochotný vám s čímkoliv poradit.
Rychlost dodání
rychlost dodání
rychlé dodání zboží
