Hlavička stránky
Logo obchodu inSPORTline.cz

inSPORTline.cz

94 % spokojených zákazníků

20 230 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 97 508 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

simekpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost a bezproblémovost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
tomber1před 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

obsluhu v prodejně Brno, naprosto skvělé a příjemnéI

velikost oblečení pro motorkáře, je to spíše pro mladé vysportované lidi, žádnou z bund jsem nedostal ani přes první rukáv vždy jsem se zasek o předloktí, bylo mi doporučeno vybrat velikost přes e-schop a pak si to na prodejně vyzkoušet, toto je od vás fakt dobrá služba, bohužel ale ikdyž jsem se smířil s tím že si nevyberu dle představ vybral jsem si tu největší velikost kterou v tomto sortimentu máte, zboží dorazilo na prodejnu v poho už jsem ji sice dostal na sebe přes rukávy sice dosti optažené ale ano a to byylo vše ani deklarovaná velikost 12XL což jsi normální oblečení kupuji 6-8XL jsem nezapnul. škoda byla to hezká buda ai se mi ve finále líbila.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
r.lachowiczpřed 6 lety
Doporučuji obchod

kvalita cena, rychlá reakce na objednávku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pepapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vše bylo tak, jak jsem očekával, srozumitelný návod na montáž a používání, computer funguje jak má.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
ladislav.junapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dosání a kvalitní výrobek.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
richardchromecpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Výborný personál

Nahlásit
Nahlásit recenzi
migulicipřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, spolehlivost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
poldahomepřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vstřícnost a ochotu personálu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vše proběhlo naprosto hladce.

Nebyl gumový pás který jsem objednal a viděl jsem ho skladem na pobočce v Praze. Ale napsali e-mail, že pás bohužel nedohledali a dodají bez něj. Takže to bylo vlastně v pořádku. -)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
botox1985před 6 lety
Doporučuji obchod

Obsluha velmi příjemná a usměvavá, vše co měli na E-shopu uvedeno skladem , skladem měli , za mě super a určitě nakoupím zas

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jamm78před 6 lety
Doporučuji obchod

Vše. Rychlost dodání, skvělá komunikace, super cena.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

vše,jsem spokojená

Nahlásit
Nahlásit recenzi
radek.soucekpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé jednání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
renatahervirovapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
krupkarpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Zakoupil jsem stejnou značku blatníku jako jsem kupoval kolo ze stejné prodejny. Bohužel zatím se obchod na tuto věc nevyjádřil, i přestože blatníky rozhodně na kolo nesednou a nikdy sednout nemohou.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
strachmiroslavpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Kvalitní zboží, příznivé ceny.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vstřícnost, ochotni pracovnici

Nahlásit
Nahlásit recenzi
veronika.lipertovapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Výrobek, rychlost dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Novotnajana 3před 6 lety
Doporučuji obchod

rychlé jednání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jitkapřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Možnost platit online kartou , různí dopravci, ne jen Česká pošta

V poutači "proč nakupovat u nás " píší, že objednávky vytvořené dopoledne expedují následující den (důvod proč jsem zvolila tento obchod) a průměrná doba odeslání trvá 1,5 dne. Objednala jsem v pondělí krátce před 9:00 a zboží odeslali až, po dvou telefonátech, kdy jsem se připomínala, ve čtvrtek odpoledne. Objednané zboží byl dárek pro dceru k sobotnímu svátku(tudíž diky eshopu se to stihlo jen tak tak, přesto že jsem myslela ze zboží přijde ve středu, nebo nejpozději ve středu dostanu informaci ohledně odeslání)Příště raději upřednostím menší jiné eshopy, kteří se dle mého snaží více . Tento na mě působí, že "když mám reklamu všude, tak si u mě každý objedná právě kvůli známosti z reklamy." To jsem udělala po dlouhé době a naposledy, protože mnou objednané zboží bylo skladem i v jiných eshopech.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Online platby (mPeníze, PayU)Platba kartou (Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Splátkový prodej (Hello bank)Bankovní převodHotověDobírka

Doprava

Česká poštaDPD CZGLSPPL

Výdejní místa

Vlastní místaČeská pošta (na poštu)PPL ParcelShopZásilkovnaGLS ParcelShopBalíkovna

Kontaktní údaje