rychlost a bezproblémovost dodání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
obsluhu v prodejně Brno, naprosto skvělé a příjemnéI
velikost oblečení pro motorkáře, je to spíše pro mladé vysportované lidi, žádnou z bund jsem nedostal ani přes první rukáv vždy jsem se zasek o předloktí, bylo mi doporučeno vybrat velikost přes e-schop a pak si to na prodejně vyzkoušet, toto je od vás fakt dobrá služba, bohužel ale ikdyž jsem se smířil s tím že si nevyberu dle představ vybral jsem si tu největší velikost kterou v tomto sortimentu máte, zboží dorazilo na prodejnu v poho už jsem ji sice dostal na sebe přes rukávy sice dosti optažené ale ano a to byylo vše ani deklarovaná velikost 12XL což jsi normální oblečení kupuji 6-8XL jsem nezapnul. škoda byla to hezká buda ai se mi ve finále líbila.
kvalita cena, rychlá reakce na objednávku
Vše bylo tak, jak jsem očekával, srozumitelný návod na montáž a používání, computer funguje jak má.
Rychlost dosání a kvalitní výrobek.
Výborný personál
Rychlost, spolehlivost
Vstřícnost a ochotu personálu
Vše proběhlo naprosto hladce.
Nebyl gumový pás který jsem objednal a viděl jsem ho skladem na pobočce v Praze. Ale napsali e-mail, že pás bohužel nedohledali a dodají bez něj. Takže to bylo vlastně v pořádku. -)
Obsluha velmi příjemná a usměvavá, vše co měli na E-shopu uvedeno skladem , skladem měli , za mě super a určitě nakoupím zas
Vše. Rychlost dodání, skvělá komunikace, super cena.
vše,jsem spokojená
Rychlé jednání
Rychlost
Zakoupil jsem stejnou značku blatníku jako jsem kupoval kolo ze stejné prodejny. Bohužel zatím se obchod na tuto věc nevyjádřil, i přestože blatníky rozhodně na kolo nesednou a nikdy sednout nemohou.
Kvalitní zboží, příznivé ceny.
Vstřícnost, ochotni pracovnici
Výrobek, rychlost dodání.
rychlé jednání
Možnost platit online kartou , různí dopravci, ne jen Česká pošta
V poutači "proč nakupovat u nás " píší, že objednávky vytvořené dopoledne expedují následující den (důvod proč jsem zvolila tento obchod) a průměrná doba odeslání trvá 1,5 dne. Objednala jsem v pondělí krátce před 9:00 a zboží odeslali až, po dvou telefonátech, kdy jsem se připomínala, ve čtvrtek odpoledne. Objednané zboží byl dárek pro dceru k sobotnímu svátku(tudíž diky eshopu se to stihlo jen tak tak, přesto že jsem myslela ze zboží přijde ve středu, nebo nejpozději ve středu dostanu informaci ohledně odeslání)Příště raději upřednostím menší jiné eshopy, kteří se dle mého snaží více .
Tento na mě působí, že "když mám reklamu všude, tak si u mě každý objedná právě kvůli známosti z reklamy." To jsem udělala po dlouhé době a naposledy, protože mnou objednané zboží bylo skladem i v jiných eshopech.
