Přístup obsluhy
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlé dodání až mě to zaskočilo, tak jsem s musela o den posunout dodání
Zboží dorazilo v pořádku, dobře zabalené.
Obchod mě neupozornil, že bude zboží bude zabalené jako velká krabice na paletě a je nutné si zajistit odnos, musela jsem to nechat stát před domem a řešit jak to odneseme. I ve dvou lidech to byl problém.
Rychlé dodání
rychlost dodání
Vstřícnost personálu
3x ten samy typ cyklokomputeru nakonec po tretim navratu jsem to vzdal a koupil jinde levnejsi a SPOLEHLIVY .Dodnes nemam doklad O KOUPI a za kolik . (udajne mel dorazit emailemto se NESTALO ) KOLO jsem koupil 21.7. ne jak uvadite v dotazniku 20.7. V obchode se stavim jen v ramci zarucnich oprav" je z ruky"V zadnim kole neco cvaka po garancni prohlidce PRY VSE v poradku no pri testovani pred koupi nic necvakalo :( Asi je vice poboček, jedna se o Prahu 5 ve Strakonické
Rychlost
Dobré ceny a zajímavý sortiment
rychlost vyřízení objednávky
Rychlé dodání
Super pristup obchodu-zamestnancu,rychle dodani z Prahy 10 na Prahu 5
Vše, prodavačky, reklamační oddělení, servis.
Jeden prodavač v obchodě na Praze 10.
Masiruje dobre,jenom by to chtelo otocne hlavice
Prozati nic
Rychlost
Da se říci ze nic zásadního.
Zboží stále nemám . Jednání této firmy nechápu. Zboží prý není skladem a mám si ho objednat na prodejně , tak jsem si vybrala Prahu 10 , no a nic se nedělo, po 3 dnech jsem volala na prodejnu , prý čekají až ho přivezou z Prahy 5, tak čekám dál a vím, že bych si u této firmy již nikdy nic neobjednala.
rychlost vyřízené objednávky
porucha stojánku
velký výběr, rychlá doprava
Rychlost a spolehlivost. Zboží jsem objednal v sobotu večer a v úterý ráno jsem ho měl.
Rychlost
Příjemná komunikace s personálem, kvalitně udělané webovky, přehledné, intuitivní.
Objednávala jsem si kolo a doplňky k němu. Chyběla mi možnost platit kartou online, či převodem na účet, šlo to pouze dobírkou a bylo také uvedeno, že není možná platba kartou u dopravce. (Přitom PPL platební karty přijímá - chybná informace na straně obchodu)
V podmínkách mají doručení do 2-3 prac. dnů, kolo přišlo po 9 dnech, kdy mi nebyl dán žádný feedback, co se děje s objednávkou, jestli mají /nemají věci na skladě. Objednávka přišla v několika balíčcích, to mi nevadí.
Kolo bylo trošku poškrábané, ikdyz bylo dobře zabalené... na místech, kde se kovy potkávají hlavně u kol, také úchyt na řidítka. Vypadá to spíše ale jako výrobní chyba, při ukládání šroubů.
Celkově jsem spokojená, ale odpustit komentář jsem si nemohla.
