Hlavička stránky
Logo obchodu inSPORTline.cz

inSPORTline.cz

94 % spokojených zákazníků

20 243 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 97 545 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Přístup obsluhy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlé dodání až mě to zaskočilo, tak jsem s musela o den posunout dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Zboží dorazilo v pořádku, dobře zabalené.

Obchod mě neupozornil, že bude zboží bude zabalené jako velká krabice na paletě a je nutné si zajistit odnos, musela jsem to nechat stát před domem a řešit jak to odneseme. I ve dvou lidech to byl problém.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
muz.jpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Vstřícnost personálu

3x ten samy typ cyklokomputeru nakonec po tretim navratu jsem to vzdal a koupil jinde levnejsi a SPOLEHLIVY .Dodnes nemam doklad O KOUPI a za kolik . (udajne mel dorazit emailemto se NESTALO ) KOLO jsem koupil 21.7. ne jak uvadite v dotazniku 20.7. V obchode se stavim jen v ramci zarucnich oprav" je z ruky"V zadnim kole neco cvaka po garancni prohlidce PRY VSE v poradku no pri testovani pred koupi nic necvakalo :( Asi je vice poboček, jedna se o Prahu 5 ve Strakonické

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kristinapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Leoš Petrpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Dobré ceny a zajímavý sortiment

Nahlásit
Nahlásit recenzi
vlasta.oslzlatumovapřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost vyřízení objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
silnica.susicepřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
evapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Super pristup obchodu-zamestnancu,rychle dodani z Prahy 10 na Prahu 5

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Matej Sokpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vše, prodavačky, reklamační oddělení, servis.

Jeden prodavač v obchodě na Praze 10.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Stefanek 58před 6 lety
Doporučuji obchod

Masiruje dobre,jenom by to chtelo otocne hlavice

Prozati nic

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Spagetka 188před 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Da se říci ze nic zásadního.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kava5555před 6 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží stále nemám . Jednání této firmy nechápu. Zboží prý není skladem a mám si ho objednat na prodejně , tak jsem si vybrala Prahu 10 , no a nic se nedělo, po 3 dnech jsem volala na prodejnu , prý čekají až ho přivezou z Prahy 5, tak čekám dál a vím, že bych si u této firmy již nikdy nic neobjednala.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Zd Kubapřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost vyřízené objednávky

porucha stojánku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Katka před 6 lety
Doporučuji obchod

velký výběr, rychlá doprava

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jaroslav.kolenatypřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost a spolehlivost. Zboží jsem objednal v sobotu večer a v úterý ráno jsem ho měl.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
katkapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
bejdakova.sandruspřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Příjemná komunikace s personálem, kvalitně udělané webovky, přehledné, intuitivní.

Objednávala jsem si kolo a doplňky k němu. Chyběla mi možnost platit kartou online, či převodem na účet, šlo to pouze dobírkou a bylo také uvedeno, že není možná platba kartou u dopravce. (Přitom PPL platební karty přijímá - chybná informace na straně obchodu) V podmínkách mají doručení do 2-3 prac. dnů, kolo přišlo po 9 dnech, kdy mi nebyl dán žádný feedback, co se děje s objednávkou, jestli mají /nemají věci na skladě. Objednávka přišla v několika balíčcích, to mi nevadí. Kolo bylo trošku poškrábané, ikdyz bylo dobře zabalené... na místech, kde se kovy potkávají hlavně u kol, také úchyt na řidítka. Vypadá to spíše ale jako výrobní chyba, při ukládání šroubů. Celkově jsem spokojená, ale odpustit komentář jsem si nemohla.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Online platby (mPeníze, PayU)Platba kartou (Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Splátkový prodej (Hello bank)Bankovní převodHotověDobírka

Doprava

Česká poštaDPD CZGLSPPL

Výdejní místa

Vlastní místaČeská pošta (na poštu)PPL ParcelShopZásilkovnaGLS ParcelShopBalíkovna

Kontaktní údaje