Hlavička stránky
Logo obchodu inSPORTline.cz

inSPORTline.cz

94 % spokojených zákazníků

20 257 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 97 683 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, kvalita zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

ochotu a rychlost vyřízení objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost, korektnost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Koloběžka vypada hezky, kvalitně. Více ale sdělit nemohu, je to dárek k Vánocům pro dceru a tedy ji v praxi prověříme až později.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost vyřízení objednávky, příjemný personál

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost vyřízení objednavky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Profesionální i lidsky přístup

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Ochotny personal

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vše v pořádku, zatím naprostá spokojenost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vše ok doporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Rychlost a domluva

Židlička nebyla zabalená do ochranné fólie, při rozbalení jsem do ní řízla a rozřizla kůži asi 5cm.Nebyla tam žádná vůle.Doporučila bych sedací část zabalit a nebo větší krabici.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Professional and very nice service

Nothing, everything was perfect.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost a kvalitu vyřízené objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, kvalitu balení.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost vyřízení objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Online platby (mPeníze, PayU)Platba kartou (Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Splátkový prodej (Hello bank)Bankovní převodHotověDobírka

Doprava

Česká poštaDPD CZGLSPPL

Výdejní místa

Vlastní místaČeská pošta (na poštu)PPL ParcelShopZásilkovnaGLS ParcelShopBalíkovna

Kontaktní údaje