cenu, přišlo v pořádku
Komunikace. Objednal jsem si zboží a po zhruba 5-ti minutách jsem si uvědomil, že špatnou velikost. Ihned jsem volal, nikam jsem se nemohl dovolat, ani na prodejnu v Praze, která byla údajně otevřená, telefon buď vyzváněl nebo "volaný účastník právě hovoří" bylo asi cca 16:30 odpoledne. Ihned jsem psal mail, že žádám o změnu velikosti. Reakce žádná. Až druhý den v 10h jsem se dovolal a pak se to povedlo. Takže celkem porod.....takže chtělo by to zamakat na komunikaci a flexibilitě.
