Velké množství produktů.
Personál v první řadě, absolutně bez zájmu, ochoty, jak kdyby ji zákazníci otravovali. Problém s hotovostní platbou, kdy prodavačka je mylně informována, neb odmítla bankovku v hodnotě 5000 Kč s tenkým pruhem. Přestože jsem ji předkládal, vyjádření ČNB, mlela si svou, že vedení dalo jasný zákaz! Dále fotka produktu vůbec neodpovídala realitě (podrážka bot, úplně jiná barva). Paní prodavačka co tam byla minule, byla úplně jiný level.
