Během několika minut po odeslání objednávky mě telefonicky kontaktovali ohledně domluveni termínu doručení (pračka) a ten byl naprosto přesně dodržen.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost doručení, kvalita výrobků, baleni
rychlost dodání, přehledný e-shop
Rychlost
Rychlost
komunikace obchodu, rychlé vyřízení objednávky
dopravce neměl terminál pro platbu kartou, informoval cca tři hodiny před příjezdem, zda budeme mít hotovost, komplikace pro bydlící mimo město, nemíváme doma peníze na pračku
Vše v naprostém pořádku, zboží doručeno v pořádku a včas.
Velký výběr zboží
Objednávka ode mne byla první a vše proběhlo od objednání zboží, platby předem a dodání zboží dobře a rychle.
Rychlost dodani
Po rozbaleni jsem zjistil ,ze je krabice nabourana vzhedem k tomu ,že. na folii v které to bylo zabaleno nebylo nic poznat a lepici paska , která zajistovala viko krabice byla rozriznuta
usuzuji, že se to stalo jiz ve skladě Naštěstí na zařízení nebylo nic poznat.
Složita komunikace
Kvalitu a rychlost dodání
Cena v kamenném obchodě o 159 Kč levnější.
E-Shop v pořádku bez jakýchkoliv výhrad.
Doporučuji všem
Přehledné informace o stavu objednávky. Mírné zpoždění dodávky bylo pochopitelné vzhledem k objednání v předvánočním čase.
Zbytečné množství plastového materiálu na zabalení.
rychlost, spolehlivost, vše bez problémů
Včasnou dopravu
Sortiment,rychlost dodání, profesionalitu personálu
...reklamace, způsob jejího vyřizování....naprostý nezájem a lhostejnost.....nemožnost tel.komunikace s reklamačním oddělením....pouze písemně. Jsem zhnusen. Veškerá tíže následků reklamace je se vším na hrbu platícího zákazníka.....a eshop?..my nic, my muzikant....u nás je chyba vyloučena.....obraťte se na českou poštu. K čemu je mi omluva, když nemám ani peníze, ani dárek.....přišel rozbitý, nikoli nefunkční ale roztříštěný (krabice naprosto neporušena, zabalený dostatečně)....že by jej někdo zabalil již rozbitý?....a nebo ho pošta rozbalila, pak rozbila a následně vzorně zabalila.....?
Kvalita zboží a rychlé dodání.
rychlost,vstřícnost
