komunikaci Eberry a dodání na výdejnu a pak to přišlo.
Výdejní místo na adrese navigace se objevíte v nákupnim centru Nové Butovice.Zavolal jsem majitelovi společnosti Elektrostyl a ten mě řekl že je to 100 metrů níže.Když jsem mu řekl že tam nic není tak mi řekl že je to normální obchod ale protože má dovolenou,tak že otevírají až v 10.Nakonec adresu jsem našel o 2 kilometry dále a tam zavřeno.Prostě šéf je na dovolené tak co bych se namáhal.Bylo mi zděleno,že pán je v zácpě že vezl dítě na tábor.O půl jedenácté přijel člověk jako by se nechumelilo a že by se frajírek omluvil ani náhodou.Když jsem mu řekl číslo objednávky tak se mě zeptal co to má bejt.Prostě děs.Rád bych ho dostal jako zakázku a přijel o půl hodiny pozdějš a on pospíchal třeba na letiště.Prostě zkrátím to neprofesionální chování už nikdy tam nepůjdu.
