Super. Určitě zkusím znova.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Dobrá komunikace s obchodem.
Delší dodací lhůta, než jsem podle tvrzení obchodu očekával.
Spokojenost. Rychlé dodání. Velký výběr z nabídky.
Perfektní ceny a rychlost dodání,super doporučuji.
Super, pecka, rychlost je moc dobrá a ceny ještě lepší..
V obchodě jsem nakoupil již několikrát a vše bylo vždy naprosto v pořádku. Dobré ceny a velmi rychlé dodání.
opětovná spokojenost, jak s cenou tak s termínem dodání
Nejnižší ceny knih .
Bleskové doručení!!
Naprostá spokojenost co se týče rychlosti. Byl jsem nad míru spokojen.
Údajně doprava zdarma... i když člověk pak ve výsledku stejně připlácí 15kč za pojištění balíku. Pokud se nepletu tak všechny balíky do hodnoty 500 jsou u ČP pojištěny automaticky, tudíž je to směšná částka.
Stejně tak jako stupidních 68kč poplatek za platbu kartou. Žijeme v 21. století a platba kartou je naprosto standardní věc. Připlácet za to tak velkou částkou je drzost ze strany obchodníka. Pokud se Obchodníkovi nelíbí platit poplatky společnostem zprostředkovávajícím platbu kartou ať tuto možnost nenabízí! Z knihy za 279 je pak rázem kniha 357.
Zboží přišlo téměř okamžitě, bylo pro moji kamarádku, která je nechodící a tuhle knihu chtěla. Moc obě děkujeme.D,Machová a J. Šulcová
pracovnice zakaznického oddělení pracují velice efektivně a rychle.
Zvolila jsem si e-shop z důvodu, že zboží mělo být skladem a dodáno tedy do 2 prac.dní. Kdybych z vlastní iniciativy do obchodu nezavolala, nedozvěděla bych se, že jim objednané zboží přišlo od dodavatele poškozené a čekají na nové, tudíž, že se má objednávka opozdí a dorazí až následující týden.
rychlost dodání
cena
spokojenost
nemám co
Ceny
Výběr
Zboží nikdy nedošlo následující den od zaplacení, většinou ani druhý. V dnešní době by to neměl být problém.
- dobrá cena, komunikace obchodu
- nelze platit kartou, převod prodlužuje dobu dodání
Absolutní spokojenost
Vše v absolutním pořádku, jen a jen doporučuji !!!
vše na 100%, žádné zboží jsem nevracela ani nereklamovala tak nemohu posoudit
Perfektní obchod,perfektní ceny,rychlé dodání-vřele doporučuji a sama se ráda vrátím k dalším nákupům.
Vše bez problémů, dodání bleskové.
