Perfektní, dlouhodobě u nich nakupuji a zatím jsem nenašel výtku.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
vše OK, třetí den po objednání byla kniha doma :o)
Kvalitně zabalené, rychlé dodání, malé dárečky . Spokojenost.
Musím jenom chválit, dobrý výběr, rychlost zaslání a ještě malé dárečky. Reklamaci jsem ještě neměla.
Jarka
Vše v naprostém pořádku, absolutní spokojenost.
Zásilka přišla v pořádku. Byla jsem spokojena.
rychlé dodání
zásilka byla v pořádku
byl použit ekologický způsob balení což oceňuji (staré kartony které by jinak skončily v koši)
Jsem zcela spokojen
rychlý a bezproblémový obchod
Zatím nej obchod s knihama
zkušenosti s vrácením zboží nebo reklamací nemáme.
Skvělé ceny, široký výběr, lidové poštovné a ekologické balení.
Byla jsem maximálně spokojená už se těším až si znovu něco objednám :D děkuji .
Krásně zabalené, rychlé dodání, je to můj 1. nákup.
Prfektní
Bezproblémové objednání, rychlé a spolehlivé dodání
Obchod vřele doporučuji.
Rychlé dodání.
vše rychlé a bez prolémů
Jako obvykle bleskové dodání skvělá cena víc nepotřebuju nakoupím zase.
