Nenarazil jsem na žádný problém.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Cena plus kvalita zboží, rychlost dodání… :-)
skvěle zabalené, rychlé dodání
Super zabalené knihy, dáreček, blesková komunikace :)
Čekala jsem, že když je u knihy napsáno ihned k odeslání, tak budu mít knihu do 4 dnů doma, bohužel se to nepovedlo ale i tak odeslání rychlé. Jedna z knih přišla malinko poškrábaná, ale to je trošku na vině přebalu, který je matný.
samá pozitiva, zboží jsem nevracela ani nereklamovala, rychlé a spolehlivé dodání vybraného zboží.
Ta nejlepší můžu doporučit
Rychlé doručení, skvělé ceny.
Spokojenost s dodáním
Jen se přidávám vše došlo v pořádku jak má být čisté zabalené cena bezkonkurenční a datum doručení přesný + dáreček -)) Mohu jen doporučit skvělý obchod online .
Jednání a komunikace super, obsah perfektně nepoškozený, cena bezkonkurenční a termín pochopitelně aktuálně dobrý.
Musím jen chválit.Zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle :-)
Rychlé doručení, příznivá cena
Mohu jen doporučit ;-)
Mohu jen doporučit.
moc chválím, vše v pořádku a včas doručeno....
rychlost dodání, skvělá komunikace
Vše v naprostém pořádku, mohu doporučit.
pod objednávkou je velmi ,velmi malým písmem uvedena a předem zaškrtnuta volba pojištění zásilky !! tak z původní ceny poštovného ,kterou uvádí 39 Kč se díky balnému-které není nikde uvedeno !! a pojištění cena výrazně zvýší !!
Jak mám hodnotit komunikaci obchodu ,vrácení zboží a reklamace ,když jsem nic takového nedělal ? Obsah zásilky jsem dal méně . Slíbily záložku a žádná tam nebyla
Byl to první nákup a určitě nakoupím znovu. Jsem spokojen.
Bezkonkurenční ceny, rychlé jednání a dodání, skvěle zabalené, žádné výhrady zatim. Pro mne číslo jedna v e-knihkupectvích
