skvělé ceny
velký výběr...
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jen malá trhlina na zadní straně obalu knížky.
Kniha došla
Cena neodpovídá ,jak nabízejí.K ceně Vám ještě naúčtujou 10,- kč balné ( o tom ještě informují na konci objednávky,budiž)
Ale po odeslání objednávky Vám ještě přičtou 15,- kč za pojištění k ceně objednávky! Patnáct korun nikoho nezabije,ale jde o princip jestliže inzeruji nějakou cenu,tak by se pak neměla navíšit ani o korunu!!
-možná cena
-termín dodání! Dlouho to trvalo!
Není to můj první nákup. Komunikace obchodu, různorodost možností plateb a bleskové dodání hodnotím jako výborné. Určitě budu nakupovat i nadále :-).
chválím, spokojenost.
Skvělé a rychlé fungování, doporučuji obchod.
Levné knihy, rychlé odeslání, dokonalé zabalení
Dobrý den, bohužel nemohu hodnotit jinak, ale nejsem spokojen s MEGAKNIHY. V pondělí 03.10. jsem si na dobírku objednal zboží jež měli uvedeno skladem. Dnes je pátek a zboží nikde. Po urgenci jsem se dozvěděl že zboží údajně odeslali včera, nicméně na portálu pro sledování zásilky předáno až dnes s termínem dodání pondělí 10.10.. Takže dárek na víkend nebude !!! Tomáš Nováček
Jsem velice spokojená.
Vše jak má být. Obchod na vysoké urovni.
bez připomínek. všechno ok.
Skvělá dodací lhůta.
Velký výběr zboží, super ceny, bleskové odeslání!
Všem DOPORUČUJI !!!
knihu jsem si objednal před týdnem a bohužel hodnotit nemohu jelikož ke mě ještě vůbec nedorazila. Nechápu co tam muže trvat tak dlouho.
Příště si vyberu určitě jiný obchod
Super ceny i cena základního poštovného. Jen si dát pozor na odkliknutí příplatku 15 Kč za pojištění, je to pro kupujícího zbytečné.
Poplatek za platbu kartou ve výši 29 Kč je nepochopitelný.
Brožovaná kniha, výborně zabalená, přišla naprosto bez poškození. Cena vč. dopravy asi nejlepší na netu.
Trochu mě mrzí zpoplatněná platba kartou. V dnešní době je všude platba kartou 0,-Kč, ale převodem to taky jde, i když s delší prodlevou platba - expedice.
super obchod zasilka vždy dodána v pořádku
když k něčemu nabízí bonusi tak domů mně nikdy nedošli
Všechno v pořádku, skvělý a rychlý nákup, doporučuji!
Velká spokojenost s rychlostí dodání knihy, hodnotím okamžitou odpověď na dotaz.
