Po telefonické konzultaci mi paní odečetla cenu poštovného. Velice milí, ochotní, knihy perfektní a vše super. DOPORUČUJI!
Malý problém s kompletací při doobjednání.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Po telefonické konzultaci mi paní odečetla cenu poštovného. Velice milí, ochotní, knihy perfektní a vše super. DOPORUČUJI!
Malý problém s kompletací při doobjednání.
Byla jsem velmi spokojená s dopravou a dodáním zásilky.
vše ok, radost nakupovat
Pohoda vše proběhlo bez problému
Spokojenost. Nebyl to můj první ani poslední nákup na tomto e-shopu.
Naprostá spokojenost, velký výběr titulů, fakt slušné ceny, zásilky v recyklátech, naprostá profesionalita.
Velká spokojenost, jinde knihy nekupuji.
Vše v naprostém pořádku,spokojenost...:-)
Vše v naprostém pořádku,cenu a doručení chválím.
skvělá komunikace a super krátká doba doručení.
Velmi chválím, vše bylo v pořádku, obchod doporučuji.
Super, naprostá spokojenost. Doporučuji
Velice rychlé dodání, už po několikáté výborná zkušenost! Můžu vřele doporučit!
bezva nákup
Není co vytknout, rychlé dodání, dáreček navíc potěší děti
Vše v pořádku, rychlé dodání.
Rychlé a bezproblémové dodání, byla akce doprava zdarma
Naprosto perfektní přístup a komunikace, obrovská vstřícnost a rychlé řešení mého dotazu-požadavku.
Doporučuji,rychlé dodání,přehlednost eshopu :-)
Byla jsem spokojená se vším,bylo by fajň kdyby jste měli víc knih s háčkováním např. oblečení od mimina po dospělé.J