Nabídka titulů.
Ihned po odeslání objednávky jsem e-mailem chtěla změnit způsob platby, ale obchod zareagoval až za dva dny s tím, že to už není možné. No, moje chyba, už zde nenakoupím.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Nabídka titulů.
Ihned po odeslání objednávky jsem e-mailem chtěla změnit způsob platby, ale obchod zareagoval až za dva dny s tím, že to už není možné. No, moje chyba, už zde nenakoupím.
Nakupovala jsem zde již několikrát a pokaždé jsem byla spokojena.
Vše proběhlo rychle a v pořádku
Vše v pořádku, spokojenost.
Rychlost dodání.
Nízké ceny.
Rychlé dodání
Velká rychlost dodání i přes to, že je před Vánocemi. Cena taky super, levnější cca o 30 % než v kamenném obchodě.
Vše OK. Doporučuji.
Nízké ceny, rychlé dodání, všem doporučuji.
+cena
+dodání
Velké minus :Ekologicky baleno??Balík byl polorozpadlí a stažený pevnou páskou která krabici (zbytek papíru) rozřízl.Knižky zabaleny ve zbytkovém papíru to bylo velke zklamaní,za balné by si neměly učtovat.
Již mám třetí nákup a vždy jsem byla spokojená z výběrem a dopravou.Mohu doporučit všem pohodlný nákup z domova.
Nemám nejmenší důvod k jakékoli chvále.
Zboží, které jsem objednával již koncem listopadu, abych se vyhnul předvánočnímu stresu, stále nedošlo. Čekám již 17 dní a připadám si, že si ze mne tato firma dělá srandu.
rozhodně doporučuji všem, kteří rádi čtou knihy, bezvadný obchod, který Vás nezklame
není žádný důvod
Profesionalni pristup,rychlost vyrizeni dobírky,Vynikajici nabidka knih,za lidove ceny,Uplně bez problemu...Naprosta spokojenost,jiz delší dobu kupuji u vas knihy....
velká spokojenost, dodání rychlé a cena přijatelná
Vše ke spokojenosti.
Perfektní služba. Děkuji.
doporučuju-nízká cena rychlost,vše bylo v pořádku
Doporučuju. Rychlé dodání, vše v pořádku. :-)
Udělala jsem chybu v objednávce, rychlá a skvělá komunikace při její opravě. vše ostatní naprosto v pořádku.