Maximální spokojenost, kniha perfektně zabalená.
Přeji hezké svátky!
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
děkuji, kniha došla v pořádku. Se vším nadmíru spokojena
Objednala jsem si knihu u které jsem zvolila platbu předem. Obdržela jsem email s pokyny k platbě. Platbu odešla, ale druhý den mně vrátili peníze zpět. Poté odepsali, že zboží bylo odesláno na dobírku, což jsem výhradně nechtěla. Na MEGAKNIHY napslala email, proč mně zasílají zboží na dobírku, když jsem chtěla platbu předem. Do dnešního dne jsem neobdržela odpověď, jen stále píšou, že zboží bylo odesláno. Zboží jsem nakonec nepřevzala, jelikož cena s dobírkou vyšla podstatně dráž než kniha u nás v knihkupectví.
Rychlé dodání, dobré ceny.
Celkově spokojenost, jenom nevím proč za platbu přes kartu se účtuje poplatek, převodem přes účet malé zdržení. MF
Krom onoho dárku všechno proběhlo jak má
Nebyl zaslán dárek.
Nikdy žádný problém.
Obrovská spokojenost!!! Knihy za super ceny, bleskové zaslání, milé dárky, pečlivě zabaleno, komunikace obchodu na výbornou!!! Děkuji a ráda obchod DOPORUČUJI ostatním!!! Krásné svátky.
Byla jsem spokojena, takhle mají služby vypadat. Díky
Tady vždy vše ok.a neuvěřitelně levně a rychle:-)
Objednáno, vyexpedováno, vše v pořádku.
15.12. objednáno, druhý den vyexpedováno...zbytek už je na ČP. Bezvadně zabaleno, moc pěkná záložka a samolepka k tomu, sleva na příští nákup k účtence. Doporučuji :)
Dobré ceny
Vše proběhlo v naprostém pořádku. Děkuji
Skvěle zabalené, dárky jsou velmi příjemná záležitost. :)
trochu delší dodací lhůta.. ale chápu, že to je především ČP.. :D
Vše proběhlo v naprostém pořádku.
VŠE OK. JEŠTĚ POCHVÁLÍM KVALITNÍ ZABALENÍ, TO SE PŘI PŘEPRAVĚ KNIH VELMI CENÍ. DOPORUČUJI VŠEM!
precisní spolupráce Jitka
Jsem moc spokojený s nákupem - nízké ceny, rychlé dodání - doporučuji!
Zboží objednáno před 7 dny a dosud jsem ho neobdržela.
Postrádám podrobný přehled objednávky s uvedením cen při objednání.
Celkově velká nespokojenost, protože zboží nebylo doručeno.
