Výdejna na místě, kde se zaparkovat , ceny knih, přehledné webové stránky, široký sortiment i když jsem nanakoupil všechny díly najednou a musel jsem ke konkurenci, jako třešnička na dortu na závěr příjemná slečna na výdeji
Účtování výdejného a balného i při osobním odběru - sice jenom 30 korun ( tzn 1-2 knihy se zde nevyplatí koupit )
BTW když už se platí za balné ....bylo by fajn, aby byly knihy skutečně zabalené a ne jenom zasunuty do jednoho kusu kusu kartonu a opáskovány
Pojmu "výdejné" nerozumím
