Chcete abych hodnotil, ale zásilka mi ještě nepřišla -_-
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Nemám co bych vytkla,byla jsem spokojená,objednala jsem na poslední chvíli před vánocemi a stihla jsem dáreček ještě zabalit a dát pod stromeček jak rychle mě byl doručen.Mohu jen doporučit,určitě si ještě objednám :-)
Velká spokojenost-super.
Rychlost perfektní
Naprostá spokojenost s obchodem. Před Vánocemi nečekaně krátká doba dodání - skvěle!
Nemám, co bych vytknul ohledně služeb. Knihy nakupuji relativně často a Megaknihy.cz téměř pokaždé. Jiné obchody využiji pouze, pokud kniha, kterou hledám, není dostupná zde. S reklamací nebo vrácení zboží hodnotit nemohu, protože jsem je nikdy nemusel využít.
Velká spokojenost, zboží dorazilo dva dny po objednání, ještě před Vánoci.
Určitě bez kritiky.
Objednávka těsně před vánocemi a dodání zboží za cca 26 hod - super :-)
objednávka stihnuta do Vánoc a ji negarantovali, za mně snad nejrychlejší obchod! Jen tak dál
Spokojenost, zboží přišlo před Vánoci do 2 dnů.
Pokaždé nákup k maximální spokojenosti.
Spokojenost největší zboží jsem objednala v pondělí a dorazilo ve středu. Dva dny před svátky. Super, chválím moc.
Zkušenost s vrácením zboží nemám ani s reklamací, protože vše došlo v naprostém pořádku.
Vše v pořádku a rychle
spokojenost, rychlé, spolehlivé dodání
Spokojen s nákupem. Cena, dodání vše na jedničku.
Byla jsem velmi spokojená, rychlé a spolehlivé dodání.
naprostá spokojenost. Knihy dorazily v pořádku a přímo bleskově i když jsem objednávala těsně před vánoci.
Váš obchod mi plně vyhovuje, nemusím tak chodit do prodejen a pracně vybírat knihy. Takto mi stačí jít po sortimentu vámi nabízených knih, přečíst si obsah a objednat. Knihy jsem objednal těsně před Štědrým dnem a za 2 dny mi je PPL bez problémů doručila
Jako bonus jste nabídli DVD za 19 Kč kus, což je hezké, ale méně hezké bylo, že mi po 2 kusech najednou vše zmizelo a naskočilo mi třetí DVD s názvem Krysa, které jsem vůbec nechtěl, naopak jsem chtěl pokračovat ve výběru DVD dále. Ale stát se to může.
Rychlá expedice, příznivé ceny.
Naprosto skvělý obchod s bezkonkurenčními cenami. Objednala jsem knihy na poslední chvíli před Vánoci, konkrétně 19.12. a ve čtvrtek 22.12. byly u mě doma.
