Ceny, vstřícnost při jednání, hezké dárky ve formě záložek, samolepek, omalovánek, pohlednic. Ekologické balení.
Snad jen, že by se mělo důkladněji hlídat, co je momentálně skladem a co ne. Přičemž zase chápu, že to v tom množství knih není snadné. Jedná se jen o připomínku, od člověka který ví, jak je složité vše uhlídat.
