Přehledný e-shop
Při závazném objednání zboží na e-shopu je cena rozdílná od ceny, kterou potvrdili do e-mailu. Při mém e-mailovém dotazu a při podrobnější kontrole jsem zjistil, že k ceně připočítávají balné, které je, jak jsem později zjistil, uvedeno malými písmenky v levo pod zbožím, což je velmi lehce přehlédnutelné a připomíná mi úvěrové smlouvy s mikro dodatkovými písmenky na jejich druhé straně. Dle mého názoru je toto provedeno záměrně a tyto "dodatkové" ceny by měly být uvedeny v celkové kalkulaci před potvrzením objednávky. Navíc si zde lehce nevšimnete, že před odesáním objednávky je také zaškrtnuto, velmi malé políčko s malým textem o další položce "ochrana zásilky" v ceně 15,-, která se před odesláním objednávky také nepřičte k celkové ceně zboží. Odpověď na všechny moje, výše uvedené, připomínky mi přišla vzápětí, ještě před zpracováním objednávky, ale odpověď na skutečnost, že s danými položkami nesouhlasím, mi přišla až druhý den ráno, kdy už bylo zboží předáno přepravci ( přitom obě odpovědi přišly ze stejného e-mailu).
Obchod jako takový je přehledný a zboží odesláno rychle, ale myslím, že okolnosti, uvedené v položce "Proti" mne utvrdily v tom, že tento obchod již nebudu využívat a ani doporučovat ostatním. Navíc, na webových stránkách, nemají uveden žádný kontaktní telefon pro případné dotazy, což jsem si všimnul až při požadavku vyřešení problému a co se mi, na dnešní standardy, zdá poněkud nezvyklé.
