Zákaznickou péči - sice až po druhém upomenutí, ale pak se mnou začal někdo osobně komunikovat
Doba doručení jedentýden.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zákaznickou péči - sice až po druhém upomenutí, ale pak se mnou začal někdo osobně komunikovat
Doba doručení jedentýden.
velký výběr
objednala jsem před 7 dny a zboží stále nemám
Rychlost dodání, spolehlivý obchod.
Zboží nedirazilo
Dlouhá dodací lhůta
Velký výběr
Delší dodání zboží
Velký výběr knih, příznivě ceny, skvělá komunikace, perfektní zabalení a rychle odeslání.
po 14ti dnech objednavka nedorazila a na mail nikdo nereaguje. Ale u tohoto eshopu je to klasika. Objednala jsem nekolikrat a vzdy doba dodani neskutecnr dlouha,z objednavky 10ti knih pak bezne treba 3 nejsou (i kdyz eshop hlasi skladem) a vraci mi penize.
Pokud chcete objednat treba k vanocum,doporucuji vzhledem k dodavi lhute objednat treba v zari
Vše naprosto v pořádku.
rychlost dodání, cena - objednaná kniha byla jinde dražší
dodací lůhuta zboží hrozně opožděna..jeste mi objednané zboží nedorazilo
Balíček ještě nepřišel a to byl objednán před týdnem.
Velmi dobře zabalené zboží, dodáno včas.
dobrá cena, velký výběr
doba doručení
vše výborné
Knihy jsou velice krásné a za sympatickou cenu
Jako vždy vše v nejlepším pořádku a příjemná výdejní místa.
Firma si lk ceně zboží účtuje balné a vydejné, takže např cena knihy zdánlivě nejlevnější na trhu ve finále vyjde dráž než u konkurenčních e-shopů. V zásilce chyběla jedná položka, bylo nutné složitou cestou reklamovat.
lidskou cenovou nabídku, pestrý sortiment, ochotný a vstřícný přístup personálu, důkladně a kvalitní balení pro přepravu
Nikde jsem neviděl datum dodání. :(
Myslel jsem, že když si to teda nechám poslat na prodejnu - tak to bude rychlejší .. pletl jsem se .. dorazilo to stejně, jako kdybych si to poslal kurýrem.
.. mail "ohodnoťte MegaKnihy na základě Vašeho nákupu" dorazil dřív, než mail o doručení zakázky - než jsem vůbec vyzvedl zboží ..
Dodání, když zboží není dostupné na prodejně a automatizace zpráv chce doladit - ale, neodradí mně to od dalšího nákupu.
doba dodání