Ještě mi nic nedorazilo a už chcete pochválit
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlé doručení
Rychlost vyřízení
Při vyzvedávání jedna prodavačka zřejmě nová velmi neochotna a drzá. Druhá která zaucovala byla příjemná.
Velmi rychlé dodání
Dlouhé dodání.
Omluvy přes e-mail
Klamání zákazníka,dlouhá čekací doba,pořád jen výmluvy,nikdy neplatit předem,nespolehlivý e-shop už po několikáté jsem zkusil objednat že je vše skladem a u jedné zásilky jsem čekal dokonce 7 týdnů.
Rychlé dodání,skvělé zboží.
velký výběr zboží, dobré ceny, rychlé dodání, dodání bez problémů
Zboží zatím nedorazilo, tak nemám co hodnotit. a už je to několik dní…
Rychlost
Zatím bylo vždy vše v pořádku, takže spokojenost.
Zklamání z toho, že ještě zboží nemám a to jsem si ho chtěla vyzvednout osobně a 16. už přišlo, že je skladem.
Ochota a rychlost
Dodáno vše dle objednávky v krátkém termínu.
Knihy přišly v pořádku, řádně zabalené.
Dorazily až po 10 dnech.
Rychlé dodání, knihy došli v pořádku.
rychlost, serióznost
ceny
Dobrá cena a bohatý výběr knih.
Ve formuláři při objednávání spousta reklam, které stěžují orientaci. Proto jsem omylem nezaplatil hned, jak bývá mým zvykem, ale platil jsem dobírkou. To možná způsobilo delší dodání. Chápu reklamy jako cenu za nižší cenu knih.
Komunikace, ceny
