Ne skladě byla kniha, kterou jsem potřebovala.
Obchod láká na nízkou cenu knihy - konečná suma byla najednou mnohem vyšší - započítalo se nejen poštovné, ale i BALNÉ, které je takovým skrytým nákladem. S balným jsem se v jiných e-shopem nesetkala.
Připadá mi to jako matení zákazníka a nepovažuji to za fér jednání..
