Komunikace, vstřícnost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Komunikace a bohužel se nejedná o první zrušenou objednávku. Bohužel se na tento e-shop nemohu spolehnout. I když se něco slíbí, nesplní se to, práva ruka nevi, co dělá levá. Je mi to líto.
Doba dodání
Objednala jsem v sobotu večer zboží s tím, že jsem ho potřebovala nejpozději v pátek mít doma (měli jsme sbírku pro onkologicky nemocné děti). V pondělí mi paní volala, že moji objednávku hned odešlou. Vysvětlila jsem jí, jak urgentně své zboží potřebuji, paní naslibovala hory doly, a ve čtvrtek mi volala zase, že na mě asi zapomněli... Pěkně mě to naštvalo... v pátek večer jsem dostala mail, že další pracovní den (tzn. až v pondělí) zboží odešlou. Zboží jsem již odmítla a objednávku zrušila...
Rychlé vyřízení objednávky
Rychlost dodání
Velký výběr
Dražší dopravné + balné (100Kč+ za dopravu mi přijde dost)
výběr zboží
Rychla doprava, dobre ceny
Přišlo to v docela obouchanem stavu
Rychlost a komunikaci
Rychlé dodání
vše klaplo jak mělo
Rychlost dodání zboží.
Rychlost
vydejna v Praze
V Megaknihy mě potěšili, stihli zaslat dárek do Vánoc, i když to nevypadalo. Takže za mě velké díky. Je vidět, že jim na zákaznících záleží.
Konečná cena, kterou člověk zjistí v podstatě až v okamžiku placení kartou, není úplně nejšťastnější systém.
Rychlost dodání
Rychlost dodání
Rychlost a spolehlivost
Komunikace, zboží, rychlost dodání, se vším naprostá spokojenost.
Balení a rychlost dodání k přepravci
