Dodací lhůta. 2-3 pracovní dny je dlouho. Třetí den bylo expedováno - ne dodáno. Připraveno k vyzvednutí bylo 4. den odpoledne.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
sortiment
dlouhý čas dodání
Rychlost dodání
Zboží jsem si objednala 16.4. (3 knihy vše bylo skladem). 20.4. mi přišel omluvný mail, že jedna kniha není skladem a že jí přesouvají z nějakého externího skladu do jejich expedičního skladu a že to bude trvat 1-2 dny....23.4. mi přišel podobný mail... a do dnešního dne nemám žádnou knihu a pořád přesouvají...nevím, zdali to přesouvají pěšky, ale na netu je pořád, že knihy jsou skladem....Toto se mi stalo už podruhé - první zasilka mi takto šla asi měsíc....
Mylně jsem očekával, že bude doručeno v nějaké rozumné době. Má objednávka byla vyřízena až po 10 dnech, což mě skutečně moc nepotěšilo, neškodilo by o tak extrémně dlouhé čekací době informovat dopředu...
jinak vše v pořádku
je krátká doba vracení
Objednávku jsem přebral bez problémů
Objednávka kompletní v pořádku
Při objednání byla dobírka zdarma, po ukončení objednávky se dobírka naúčtovala.
Zboží, i když bylo skladem, ani po 6ti dnech ještě neodeslo z obchodu…
po tydnu stale nemam knizku
bylo mi na zákaznické lince sděleno, že zboží neobdržíte, proto od smlouvy odstupuji a objednávku ruším
They have a great selection of things with great quality.
Sometimes it can take a while for things to arrive. But they are always delivered and packed well.
Široká nabídka
Ve výsledku drahá doprava - klasicky poštovné a k tomu ještě nakonec naúčtují balné. Přitom prvně lákají na balikovnu a zásilkovnu za pár korun.
Dlouhá doba doručení, i když vše bylo skladem. Zboží zatím ještě nepřišlo. Objednávala jsem před týdnem.
po týdnu ještě zboží nedorazilo.... a to opravdu duben není dárková sezóna
Super už jsem zde objednávala
Doručení,trvalo pět dní.
Vždy jsem byla spokojená,bohužel teď poprvé stále ještě nemám objednávku k vyzvednutí, podruhé už to riskovat nebudu,snad se dočkáme,mělo to být kniha synovi k svátku,no musela jsem mu vysvětlit,že ji dostane dodatečně.
Vše : rychlost, komunikaci,prostě vše
nic nelze pochválit
Dne 20.4.2024 jsem vytvořila objednávku a zaplatila. Dosud nemám zboží. To je neskutečně dlouho. Vlastně nevím jestli zboží obdržím.
velký výběr a nízké ceny
čím dál delší dodací doba. objednáno 19.4. , 24.4. mi přišel mail, že je vše již naskladněno a chystají expedici a 29.4. stále žádná zpráva, že by bylo zboží expedováno.
Rychlé dodání zboží.
