Jedna prišla v pořádku, funfuje jak má, druhá byla šmejd.
Druhá tyč byla šmejd.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jedna prišla v pořádku, funfuje jak má, druhá byla šmejd.
Druhá tyč byla šmejd.
Mají vše
Dodací doba (objednávka zboží - vše skladem - předána dopravci až po týdnu).
Účtují si balné, ale tedy když už do zásilky vkládají zboží v původním obale v asi staré vyšisované protržené krabičce, mohli ten prach a špínu z té krabičky alespoň setřít. Takhle se od ní ušpinil i zbytek zásilky - jedna nová krabice a záložky do knížek, které byly volně položené na té špinavé krabičce a spolu s ní zabalené v bublinkové folii. Obsah balení byl tak v horším stavu než celá zásilka zvenku. Musela jsem otřít i ty záložky a pak se jít umýt. Tohle jsem ještě nikdy nemusela řešit. Představa, že bych přiobjednala ještě knihy a celé to nechala poslat jako dárek je děsivá.
Celkově zklamání, vracet už se asi nebudu.
Jsou pěkné
Rychlost dodání
Vše bylo perfektní, nemám připomínky.
zatím mi nic nedorazilo, trvá to již 14 dní..
dobré ceny
Doručení je delší, než jsem čekala. Objednávka mi stále ještě nedorazila a ani po týdnu ji ještě neodeslali, ale prý ji již balí.
Velký výběr
Ceny
Před 7 dny objednáno - Stále nedorazilo a vypadá to že ještě chvíli nedorazí
Výběr hraček, ceny.
Řazení podle ceny moc nefunguje.
Kvalita produktů - knihy měly obouchané rohy
Chváíím možnost knih za levnější cenu,
- bohatá nabídka knih
Nelze platit platba - převodem
Rychlost dodání
Po týdnu stále zboží nedorazilo, i když je skladem
výběr knih
utajené (skryté) poplatky
Velmi dlouhá doba doručení na pobočku
Velký výběr, dobré ceny
Poplatek za balné
Poplatek za osobní vyzvednutí v prodejně
Po několika dnech slibů, že se mé objednávce budete věnovat, mě přišlo storno protože byla kniha vyprodaná. I když v den objednání to tak nebylo. Měl to být dárek.
Dlouhá dodací doba.
doba dodání