Zboží je vpořadku
Rychlost doručení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zboží je vpořadku
Rychlost doručení
sortiment
Zásilky z jiných webů, které jsem objednal o den později- už mám doma.
zapomněli na odeslání
Rychlost a bezproblemovost.
Komunikace, zabalení zásilky i rychlé dodání jsou v naprostém pořádku
rychlost
Dosud ouze otravne maily.
I jiný sortiment než jen knihy
rychlé odeslání zboží, super zabalené, vždy super, děkuji :)
Třetí objednávka a vždy po týdnu čekání jdu raději nakoupit jinam.
Rychlost dodání
Jsem spokojena pokaždé, když si objednám....
Vsechno, dodani ucebnice 2 dny a ja cekem uz 3tyden a ani se nikdoneobtezuje mne kontaktovat, katastrofa
Výběr zboží.
Blízkost MHD.
Komunikace obchodu se zákazníkem.
Rychlost vyřízení objednávky.
Rychlé vyřízení
Zatim nic, po tydnu stale nic nedorazilo
Dlouhe cekani na dodani
Jste retardovaní, nebo čemu nerozumíte na větě "nepřeji si zasílání dotazníků spokojenosti"???
spolehlivost
Objednávám již podruhé. Jen byl problém u sešitů, kde se malovalo vodou (propíjelo se na další tři strany).Práce se samolepkami se moc líbila , Vnoučata to bavilo a je to poučné.
Gumy po problémech s dodáním, jsem si musela zajistit jinde. Nesmyslně vysoké balné a poplatek za vyzvednutí ve vlastní prodejně. Tato částka je stejně vysoká jako dvě knížečky, a to mi přijde dost.