Opravdu velkou ,,rychlost" dodání. Z Ameriky nebo z Asie mi přijde balíček dřív.
Právě ta pomalost, neustálé omluvné emaily jak už bude konečně má objednávka vyřízena a přitom na to čekám měsíc. Zohýbané a ulepené sběratelské knižní záložky. Na to, že jedna tu stojí 19,-Kč, docela špatná vizitka tohoto zásilkového obchodu.
