Obchod me po dvou dnech (na muj dotaz, kdy bude zboží odesláno) , informoval, že namejí dva tituly ze sedmi objednaných. Nabídli mi sami možnost odeslání jen toho zboží, které je skladem. S tím jsem souhlasil a knihy koupil jinde. Vše odeslali až o den později a to kompletně aniž by mi dali vědět, že posílají i dva tituly, které nemeli. Přitom stačilo jen odpovědět na můj email a já bych knihy nekupoval zbytecne jinde.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.cz