Sortiment, ceny a rychlost dodání
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czPouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Sortiment, ceny a rychlost dodání
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czRychlost dodání
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czPerfektni komunikace, rychle dodani, obrovsky vyber zbozi. Nekolikaty nakup. Urcite budu nakupovat zase.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.cztrochu poničená vazba
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czPtestoze bylo zbozi skladem, byoo doruceno cca ta 13 dni. Do te doby pouze zasilani chatbotovych emailu.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czDodací lhůta
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czrychlost
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czpo 7 dnech jeste nic neprislo
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czrychlost
Zboží ještě neprislo
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czCeny a velký výběr
Naprostá pomalost objednávky, čekám už více než týden...
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czRychlé vrácení platby na účet, komunikace operátorem.
Zboží dle zpráv bylo připraveno k odeslání,ale bohužel někde nastal problém a balíček že skladu doručen nebyl.Dle operátorek nevěděli,kde he problém.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.cznekontaktovani, kdyz neni naskladneno..cekala jsem delai dobu na zbozi a nikdo me neinformoval o pozdejsim dodani
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czRychlost a komunikaci
Velký výběr a lepší ceny.
Objednala jsem knihu, měla být skladem. Bohužel po pár dnech došel email, že se objednávka vyřizuje. V následujícím týdnu přišly další maily, že se čeká na naskladnění zboží a kdy bude naskladněno. A další týden (po údajném termínu naskladnění) žadný email, nic. Najednou přišel mail, jak jsem byla s objednávkou spokojená, i když jsem ještě žádnou neobdržela a ani nevěděla, kde objednávka je, zda vůbec ještě mám počítat s doručením. Dnes přišel mail o odeslání. Po 14 dnech od objednání (zboží na webu vedeno skladem). K mé smůle jsem na dovolené a musím tudíž sehnat někoho, kdo objednávku převezme. Dřív jsem z Megaknih.cz objednávala často, teď si to budu muset vždy řádně promyslet.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czBohužel nic.
Blouho čekáme na vyřízení objednávky.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czDobrá cena
Špatné UI/UX, kde cena v přehledu objednávky je jiná než ta, která se má platit. Na konci se do platby přidá nějaký "manipulační poplatek". Ten by měl být vidět automaticky v přehledu objednávky. Podpora se odkazuje na nějaké "podmínky". To je špatně po uživatelské stránce.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czVelký výběr knih všemožných žánrů.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czčas doručení
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.cz