Bohužel nic.
14.7. objednáno, zaplaceno, 17.7. jedna položka skladem, další dvě "Přesouváme ze zásobního skladu na expediční sklad" 20.7. všechno již skladem. 25.7. můj dotaz, proč ještě nedorazila? Odpověď: připravena k zabalení, obratem bude předána dopravci. 30.7. údajně není skladem - stornováno. Celkem 16 dní zbytečného zdržování a tahání za nos.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.cz