Obrovská nabídka titulů
Rozumné ceny
Skvělá komunikace obchodu
Rychlé vyřízení objednávky
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czPouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Obrovská nabídka titulů
Rozumné ceny
Skvělá komunikace obchodu
Rychlé vyřízení objednávky
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czDoba doručení
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czŠiroký sortiment zboží.
Musí se déle čekat na dodání.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czAno po 7 dnech není objednávka odeslana, vse skladem.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czInformace zákazníka
Perfektně zabalené zboží
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czDlouhá doba doručení
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czDorazilo vcas
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czpřehledný eshop, dodání v pořádku
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czcena výrobku
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.cznevystavujete faktury se splatností pro státní organizace
Skvělá komunikace, vyšli mi vstříc
Ze začátku měli zpoždění s doručením
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czslušnost operátora
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czObjednala jsem 2ks silikon stop plísním. Byl v nabídce ačkoliv asi nebyl na skladě. Objednané zboží nemám, jen několik e-‘mailů s vysvětlením proč zboží ješt.ě nebylo odesláno. Tím ale nedodělám koupelnu!!!
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czDobrá zákaznická podpora
Délka dodání, zboží stále nepřišlo, trvalo jim 2-3 dni to vůbec objednat u dodavatele. Příště zvážím nákup u konkurence...
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czobjednávka nedoručena
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czmnožství sortimentu
zoufale pomalá doba doručení
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czDélka doručení
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czVýběr zbozi
Dlouha doba doručení..objednala jsem začátkem srpna, vše bylo skladem a ihned jsem zaplatila. Dala jsem do poznámky ze zboží potřebuji do 12.8.protoze jsou to dárky k narozeninam...Pak jsem ještě psala email ze opravdu potřebují zboží do 12.8..Do dnes nepřišlo a to už mi před 5ti dny napsali ze je zboží pripravene k odeslání. .Proc ho tedy neodeslali? Bohužel se mi to stalo už po 2.U tohoto eshopu. Každý den jim pisu a stále jen omlouváme se za zdržení. ...nechápu co tak trvá když jsem objednala zboží co bylo skladem...takové eshopy by se měli zrušit, jsou akorát pro zlost...objednávka téměř za 2000 a stále ji nemam
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czSuprový jsem spokojená
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.czvelký výběr zboží
DODACÍ LHŮTY
i když je avizováno skladem, může to trvat týdny. U spousty položek se jedná o přeprodej ( zřejmě z číny). Absolutní nespokojenost, napálila jsem se třikrát a u všech třech objednávek jsem to z nich dolovala, jedna se nepodařila vůbec.. jedna po x týdnech, a jedna( ač avizováno také skladem) do 3 týdnů po ob-denní buzeraci.
Zobrazit reakci obchodu MEGAKNIHY.cz