super produkty
přišla mi poslední objednávka rozbalená, rozmlácená. psala jsem 2 maily na podporu a nikdo se neozval. Chtěla bych produkty poslat zdarma, byly nafocené. Krabice je lepená papírovou páskou což je super, ale zároveň 9 kg to fakt neudrželo.
Zobrazit reakci obchodu Aktin.cz