Téměř vše, po objednání okamžitá komunikace (automatická, z jejich systému), pohotové vyskladnění, zboží přišlo v pořádku - vizuálně jsem neobjevil žádné nedostatky.
Nedá se napsat zklamalo, pouze mě zamrazilo, když jsem otevřel polotvrdou krabici zaplněnou z jedné třetiny volně loženými komponenty. Nutno podotknout, že řádně promíchanými :-). Abych byl objektivní, každý z komponentů (náboje kol, řetězy, dorazy bowdenů, pružiny rychloupínáků) byl zabalen v PET sáčku s rychlouzavírací lištou. Považuji za zázrak, že se při obvyklém způsobu zacházení se zásilkami (každý bude vědět nač poukazuji) nepodepsaly relativně těžké řetězy do nádherné povrchové úpravy již zmíněných nábojů. Bariera tvořená dvěma sáčky by tomu při "správném úderu" rozhodně nezabránila. Nejsem pro zbytečné vytváření dalšího odpadu v podobě bublinkových fólií nebo polystyrénových výplní, ale třeba zmačkané staré letáky (které bych potom zodpovědně vytřídil) by také zamezily přesýpání obsahu v přepravní krabici. Ale jak jsem předeslal, nic se naštěstí nepoškodilo :-) :-) :-)
