Knapek Frpřed 17 dny
Seberou peníze a zboží se nedočkáte
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Seberou peníze a zboží se nedočkáte
Na tuto firmu velký pozor. Jedná se o podvodníky. 10 dní mi posílají pneumatiky, pokaždé napíšou větu,že je zboží odesláno, teď dokonce doručeno,ale nic nedošlo. Sbalili peníze, nejsou schopni dát číslo balíku,říct přepravní službu ani vrátit peníze!!!!!