rychlost dodání
zmatená komunikace - nejprve mail, že jsem nezaplatila, když jsem objednávala a platila přes účet v noci, tak částka zřejmě ještě ráno nebyla na účtě, večer pak mail, že je objednávka odeslaná bez zmínky o zaplacení či nezaplacení.........
