Velký výběr zboží.
Že čtyř objednaných položek nakonec byly skladem pouze 2, u jedné chápu, byla to před rezervace ještě nevydaneho titulu, na který se nakonec nedostalo, ale jedna kniha byla dána skladem a nakonec mi byla z objednávky odstraněna. Nehledě na nekonečný čas doručení,který byl přes měsíc. Komunikace téměř nulová, dovolat se je nemožné a na email jsem dostala odpověď až na potřetí. Takže víckrát už asi neobjednám, obchod je nespolehlivý, nevíte, zda dostanete ,co jste si objednali a když, tak objednat s opravdu velkým předstihem..škoda, jinak je v obchodě velmi pěkný výběr.
