Obrovská vstřícnost vůči zákazníkovi.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Voní, morceti chutná
Výběr zboží
Super ceny
Komunikace
Rychlost
Rychlost dodání, úžasné, voňavé seno - voní i přes krabici, voňavé bylinky.
Rychlé vyřízení objednávky, spolehlivost
Objednávka rychle vyřízena, seno voňavé a kvalitní
Nakupují už u vás několik let seno pro usacky mají ho rádi, doručení vše je rychlé seno je krásně zelené voňave
Ale už víckrát se mi stalo ikdyz to chodí v krabici že to seno bylo špatné, smradlavé, zatuchle, prostě schnile, chycene, strašně smrdělo
Kvalita sena se zhoršuje
nevím jaké seno je, protože stále nepřišlo, objednávala jsem poprvé, člověk se spoléhá, že do 5 pracovních dní musi v dnešní době zásilka dorazit, ale opak je pravdou
Objednávala jsem v neděli, je pátek a seno stále nikde... aspoň mohli poslat nějaký slevový kupón na další nákup, jinak budou přicházet o zákazníky...
Rychlost dodání, bezproblémová komunikace
Rychlost dodání, komunikace obchodu, kvalita produktu.
Skutečně velmi kvalitní vynikající seno, mohu jen doporučit.
Rychlé doručení,komunikaci a ochotu obchodu.
Rychlé dodání
Seno bylo jen v krabici, nebylo v pytli. Pro mě nečekané.
Rychlost
Velmi milá komunikace
Super ceny
Výběr zboží
Rychle vyrizeni. Dobre seno.
perfektní seno i bylinky, rychlé dodání :-)
Skvělá komunikace, rychlost dodání a seno a bylinky neskutečně voňavé, jako čerstvě sebrané.
Kupuji seno Otava, morčatům moc chutná
Vše perfektní, nabídka i doprava, chválím vše.
Vše probíhá hladce. Objednávka, potvrzení mailem (které je mimochodem velmi vymazlené), doručení balíku. Nakupuji pravidelně a nemám absolutně co vytknout.
